D.U.K.

Puslapyje dažniausiai užduodami klausimai:

Kada nauja serija?
Apie naujos x anime serijos pasirodymą visada sužinosite pažiūrėję į tvarkaraštį. Jeigu tvarkaraštyje informacija nenurodyta, naujos serijos gali tekti ir palaukti arba net nebūti, nes mūsų veikla paremta savanoryste. Komanda neturi terminų, neprivalo užbaigti projektų ir atsiskaitynėti prieš lankytojus. Visgi, visuomet patartina mūsų discord kanale ar šaukykloje parašyti vertėjui, kuris ir dirba prie jūsų žiūrimo anime ir jo(s) užklausti asmeniškai.

Noriu prisijungti prie komandos, kaip?
Pirma pagalvokite ką norėtumėte daryti. Mums reikalingi visi žmonės turintys idėjų ir norintys jas realizuoti. Gali rašyti blog’ą, piešti, organizuoti konkursus, versti ar redaguoti anime bei manga, administruoti „Facebook” puslapį, programuoti ir ne tik. Čia yra aprašyti pagrindiniai komandos vaidmenys: Komandos vaidmenų informacija.
Vertimo gidą rasi čia: Vertimas: nuo ko pradėti
Dar galima užpildyti prisijungimo formą ir atlikti vertimo ar redagavimo testus.
(Primename, kad komandos nariai už veiklą negauna jokio piniginio atlygio. Viskas daroma savanoriškai.)

Kaip su jumis susisiekti?
Parašykite į mūsų Facebook puslapį arba per Discord. Taip pat galite užpildyti susisiekimo formą.

Kodėl negavau rėmėjo statuso?
Galbūt neteisingai nurodei savo vartotojo vardą. Jeigu vartotojo vardą nurodei teisingai, reikės palaukti kol paramos gavėjas pamatys pervedimą ir rankiniu būdu uždės VIP. Jeigu vartotojo vardą nenurodėte arba nurodėte teisingai, parašykite komentarą po parama puslapiu arba parašykite žinutę discord’e Intru.

Kaip čia žiūrėti anime?
Pasirinkę sau patinkantį anime, naudodamiesiu kompiuteriu puslapyje, dešinėje pusėje matysite lentelę su eilės tvarka surikiuotais epizodais, virš jų nurodyta subtitruota ir įgarsinta. Pasirinkę galimybę žiūrėti su titrais arba įgarsinimu, spauskite ant epizodo, o tuomet ant video grotuvo.
Naudodamiesi telefonu atliksite tą patį, tačiau serijas rasite nuleidę ekraną žemiau.

Kaip atsisiųsti anime?
Pasirinkę norimą anime ir epizodą, video grotuvo viršuje paspausite ant pirmojo mygtuko. Atsidarius naujam langui, apačioje, dešinėje pusėje spaudžiate ant tritaškio, o tuomet – Download.
Mūsų anime taip pat galite siųstis iš Linkomanijos ar Torrent.ai į paieškos laukelį suvedę [AS]

Kodėl stringa video arba lėtai krauna?
Yra kelios priežastys kodėl taip gali būti. Pirma, gali būti, kad kažkas blogai jūsų internetui, taigi prieš pradedami rašyti, kad kažkas blogai pirma pasitikrinkite savo internetą. Antra, gali būti, kad turime problemų su serveriais, tokiu atveju parašykite Intru arba PcmKomanda ir jie išspręs problemą susijusią su serveriais.

Kodėl nerodo x anime epizodo, nors kitus rodo?
Greičiausiai, kad kažkas blogai su video. Pabandykite pasijungti su kita naršykle gal tuomet veiks. Jeigu ir toliau neveikia parašykite komentarą po epizodu arba praneškite administracijai.

Ar versite x anime? Kada?
Jeigu sąraše prie bet kurio anime pridėtas komandos narys, galimai projektas bus verčiamas. Jeigu komandos narys pasako, kad ketina versti vieną ar kitą anime, galimai jis bus verčiamas. Tačiau terminų nėra, o aplinkybės visuomet gali keistis.

Kaip gauti VIP?
Nueikite į Parama ir ten sekite instrukcijas pasirinkę sau patogiausią paramos būdą: bankinis pavedimas, PayPal, Revolut, SMS.

VIP taip pat galima gauti būnant aktyviam: komentuokite po peržiūrėtomis serijomis, būkite aktyvus šaukykloje, pridėkite panašius anime kaip rekomendacijas, išreiškę savo susidomėjimą ir dėkingumą motyvuokite komandą ir pan.

Kiek reikia paremti, kad gaučiau VIP? Kiek jis trunka?
1 Euras = 1 savaitė.

Ką daro VIP?
Visų pirma VIP asmuo prisideda prie serverių išlaikymo bei puslapio gyvavimo. Taip pat turint VIP leidžiamos išankstinės tvarkaraštyje įkeltų anime peržiūros bei šaukykloje galite užsidėti rėmelį, kurio dėka išsiskirsite iš kitų.

Kodėl neverčiat mano mėgstamo anime, jeigu aš jus parėmiau?
Jūsų piniginė parama skirta serverių išlaikymui. Komandos nariai savanoriškai verčia tai, kas jiems patinka, kada patinka ir kai turi laiko.

Kodėl nėra įgarsinamas mano mėgstamas anime?
Šiuo metu neturime nei vieno įgarsintojo, todėl mūsų komanda neužsiima įgarsinimu.

Kodėl neina prisijungti su Facebook paskyra?
Facebook pradėjo reikalauti iš mūsų turėti verslo paskyrą, o mes tokios neturim ir neturėsim. Būtent dėl šios priežasties ir teko atsisakyti šio prisijungimo būdo. Norint atgauti paskyrą reikia parašyti PcmKomandai asmeniškai.