Šnipo šeima

Loidas Folgeris – geriausias šnipas visoje Vestalijos šalyje, bet netgi jis sunkiai įveikia jam duotą naujausią misiją: sukurti šeimą per 7 dienas. Norėdamas priartėti prie savo taikinio Loidas, slapyvardžiu <Saulėlydis>, turi sukurti nepriekaištingos šeimos įspūdį, bet jo samdoma žudikė žmona ir mintis skaitanti duktė tik sunkina jo situaciją. Ar sugebės ši keistuolių šeima nuslėpti savo paslaptis? Ir ar gali šnipas, samdoma žudikė ir minčių skaitytoja darniai gyventi po vienu stogu?

SQ: Begin W/Your Name!

Tai istorija apie dvi merginas pamilusias viena kitą ir jų nuotykius mokykloje bei gyvenime. Komiška istorija, kuri pralinksmins ne vieną.

Noblesse

Tai istorija apie galingą vampyrą Cadį Etrama Di Raizel (tiesiog Rai), kuris miegojo 820 metų ir nežinojo apie žmonijos pažangą ir mokslo pasiekimus. Jis prabudo apleistame pastate Pietų Korėjoje ir bando prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio. Su pirma diena jis pradeda eiti į mokyklą, kur susitinka su savo ištikimu tarnu Frankenšteinu. Šitaip jų istorija prasideda moderniame pasaulyje tarp žmonių.

19 Days

Nuotaikingi, mieli ir pakeliantys nuotaiką dviejų geriausių draugų nuotykiai. Pilnoje istorijoje įterpiamos ir trumpos istorijos, bei paveiksliukai.
Labiau skirta merginoms, bet rekomenduojama ir vaikinams nesibodintiems įvairesniais santykiais.

Black Panther and Sweet 16

Taiga nesuvaldomo charakterio šešiolikmetė, kuri svajoja apie nepakartojamus romantiškus santykius su vaikinu. Persikėlusi į naują miestą ir tyrinėdama aplinką, atsistiktinai apleistame pastate atranda susmukusį vaikiną. Netikėtai užsimezgusi pažintis perauga į šeimininko ir augintinio santykius, o kur dar lyg žaido trenkta įsiplieskusi meilė…

Komentarai