Otona no Bouguya-san

Šiame magiškame pasaulyje istorija prasideda nuo Kautzu. Mergina jį išgelbėja nuo monstrų, o atvykęs į miestą jis randa šarvų parduotuvę nuotykių ieškotojoms, tačiau ten parduodami šarvai itin vulgarūs. Kaip tai paveiks jo gyvenimą?

Blend S

Vidurinės mokyklos mergina Maika Sakuranomija niekaip negali susirasti darbo, dėl savo šypsenos. Tačiau vieną dieną ją pastebėjo italas, kuris yra Stile vedėjas. Stile, tai kavinė, kurioje padavėjos turi tam tikrų bruožų, kaip tsundere ir jaunoji sesutė. Maikai duotas bruožas buvo sadistės, dėl jos baisaus žvilgsnio. Taigi Maika aptarnaudama klientus turi persikūnyti į dominuojančia ir piktą personą. Kaip merginai seksis naujame darbe?

Hataraku Onii-san!

Ši istorija apie džiaugsmingą trispalvį Tapio Čatorazava ir pesimistą Rusų mėlynajį Kuehiko Rošihara.
Abu kačiukai studijuoja tam pačiam koledže ir kartu dirba įvairiuose darbuose.

Aria the Animation

XXIV amžiuje žmonės sugebėjo kolonizuoti Akvos planetą, kurios pavadinimas anksčiau buvo Marsas. Šioje vandens planetoje egzistuoja Neo-Venecijos miestas, kuris nėra paliestas modernios visuomenės chaotiškos gyvensenos. Neo-Venecija įkūnija ramybę. Šiame mieste žmonės niekur neskuba ir neskaičiuoja laiko, jie tiesiog mėgaujasi savo gyvenimu. Neo-Venecija yra beveik tiksli Venecijos miesto Žemėje kopija.
Kad turistai galėtų patirti šio miesto stebuklus, Neo-Venecijoje veikia Arijos, Himėjos ir Oranžinės planetos gidų kompanijos. Jose dirba gidės, kurios vadinamos undinėmis. Jos plaukdo turistus savo gondolomis pro siaurus miesto kanalus ir supažindina juos su Neo-Venecijos grožiu.
Ši istorija seka Mizunashi Akari istoriją. Ji siekia savo svajonės – tapti Prima undine. Kartu su ja patirsite kasdienybės grožį, susipažinsite ne tik su kitomis undinėmis, turistais, Akvos gyventojais, bet ir su pačiu Neo-Venecijos miestu.

Uchuu Kyoudai

2006-ųjų naktį, Muta su broliu Habito pamato neatpažintą skraidantį objektą artėjant prie mėnulio. Toks fenomenas paskatina abu jaunuolius tapti astronautais. Jaunėlis nori nuskristi į mėlulį, o vyresnysis, rodydamas pavyzdį, į Marsą. Tačiau užaugus gyvenimas susiklosto kitaip, nei tikėtasi.

Komentarai