Owari no Seraph II: Nagoya Kessen-hen

Po pasaulį pasklidus paslaptingam virusui, kuris žudo visus, vyresnius nei 13 metų žmones, žmonija patenka į anksčiau besislapsčiusių vampyrų vergovę, kurie, siekiant pavergti visuomenę, likusiems žmonėms žada apsaugą mainais už jų kraują.

Vieni iš išgyvenusiųjų yra Yuuichirou ir Mikaela Hyakuya: du berniukai paimti iš prieglaudos su kitais vaikais, kuriuos jie laiko šeima. Nenorėdamas, kad vampyrai su jais elgtųsi kaip su gyvuliais, Mikaela sugalvojo maištingą pabėgimo planą, kuris galiausiai buvo pasmerktas žlugti. Vienintelis išgyvenęs – Yuuichirou, kurį rado „Mėnulio Demonų Kompanija” – kariuomenės dalinys, skirtas vampyrų naikinimui Japonijoje.

Po daugelio metų, dabar jau tapęs Japonijos Imperinės Demonų kariuomenės nariu, Yuuichirou yra pasiryžęs atkeršyti padarams, kurie išžudė jo šeimą. Bet kiek jam tai kainuos?

Owari no Seraph yra post-apokaliptinis šounenas apie tai, kaip jaunas vyras ieško atpildo, kovodamas už draugystę ir lojalumą iš pažiūros beviltiškose situacijose.

Kurozuka

Istorija prasideda XII a. Japonijoje. Pagrindinis personažas – Kuro, paremtas legendiniu kardo meistru – Minamoto no Jošihitsune, kartu su savo tarnu, Benkei, bėgdamas nuo savo vyresniojo brolio, siekiančio jį nužudyti, susipažįsta su paslaptinga moterimi, vardu Kuromitsu. Kuromitsu ir Kuro pamilsta vienas kitą, bet greitai paaiškėja, kad ji slepią siaubingą paslaptį: ji yra nemirtinga vampyre.

Castlevania II

Kai Lisa Tepeš, Vlado Drakulo Tepešo, dar žinomo kaip Drakula, mylimoji fanatiško vyskupo apkaltinta raganavimu ir sudeginama ant laužo, Drakula paskelbia karą prieš Valakijos gyventojus ir iš pragaro iššaukia savo kraugeriškus demonus. Laimei Trevoras Belmontas, paskutinis iš Belmontų klano, suterštos reputacijos šeimos, žinomos dėl įvairiausių monstrų medžiojimo, vis dar mieste ir sutinka kovoti prieš vampyrų lordą. Dabar Drakula turi savo vampyrų legioną ir ketina ižžudyti visą žmoniją, tačiau jam skertai kelio stoja trijulė – Kalbėtoja, Belmontas ir Alukardas. Ar jiems pavyks sustabdyti Drakulą?

Hellsing

Slapta Helsing organizacija specializuojasi antgamtinių būtybių naikinime. Jie turi ypatingą ginklą – Alukardą. Jis vampyras, nekenčiantis savo rasės ir su malonumu juos žudantis. Tiesa vienos užduoties metu jis susidomi policininke. Galiausiai jis leidžia jai rinktis: mirti kaip žmogui ar tapti nemirtingai. Žinoma suprantame ką ji pasirinko. Taip prasideda jos gyvenimas, Helsing organizacijoje. Kas laukia šių nepakartojamų asmenybių? Kokie iššūkiai jų laukia ir kaip reaguos bažnyčia į stipriausią Helsing ginklą?

Tonari no Kyuuketsuki-san

Šiuolaikinė vampyrų komedija prasideda gimnazijoje, Amano, kuri po incidento buvo išgelbėta vampyrės Sofijos Tvailait. Akari atvyksta į jos namus nekviesta ir tuomet pradeda gyventi kartu. Nors Sofija yra vampyrė, ji niekada nepuola žmonių, tačiau šiom dienoj ji perką kraują ir anime gerybes internetu.

Komentarai