K project: 7 Stories

Tai 7 filmai padalinti į serijas, kuriose pasakojami praeities įvykiai ir šalutinės istorijos.  Visos istorijos pasakoja ir supažindina su skirtingomis 7 karalių pusėmis.

K: Missing kings

Praėjo metai po Pirmojo, Sidabrinio karaliaus dingimo, bet Kuro ir Neko paieškos neduoda jokių vaisių. Negana to jie įveliami į Žaliojo klano planus pasinaudoti, dabar jau iširusio HOMROS klano talismanu, Ana. Apart visų bėdų, Žaliasis klanas dar turi parengęs grandiozinių planų perimti valdžiai.

Kaip visa tai išsispręs ir ar pavyks ištikimiesiems pavaldiniams vėl sutikti savo lyderį – Jaširo Isaną?

Bleach Movie 2: The DiamondDust Rebellion – Mou Hitotsu no Hyourinmaru

Mairimashita! Iruma-kun

Keturiolikmetis Iruma Suzuki visą savo gyvenimą buvo nelaimingas, nes jo neatsakingi tėvai nuolat vertė jį dirbti. Vieną dieną Iruma sužinojo, kad jo tėvai jį pardavė demonui vardu Sulivanas. Tačiau Iruma kiek nurimo kai suprato, kad Sulivanas tiesiog norėjo anūko, kurį galėtų lepinti, bei leisti į demonų mokyklą pavadinimu “Babylis”. Iš pradžių Iruma slėpė savo žmogiškąją prigimtį, deja, paaiškėjo, kad tai ne taip paprasta. Pasirodo, kad Sulivanas yra mokyklos direktorius, kuris, tikėtina, ateityje turėtų tapti ir demonų valdovu. Per įstojimo ceremoniją Iruma turėjo sakyti kalbą, bet jos metu jis netyčia perskaitė uždraustą burtą. Taip jis įgavo reputaciją kurios pats nenorėjo ir įsivėlė į dar keistesnę situaciją.

Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Komentarai