Final Fantasy VII: Advent Children Complete

Prabėgo dveji metai po finalinės kovos prieš Sepirotą…
Nors klestintis Midgardas buvo sugriautas, gyventojai pamažu jį atstato. Tačiau juos užpuolė paslaptinga Goestigmos liga. Neturint nuo jos vaistų, ji nužudo užkrėstuosius vieną po kito, atimant iš gyventojų paskutinę viltį.
Ir taip Klaudui, pasitraukusiam iš didvyrio gyvenimo į vienatvę, vėl tenka imtis iniciatyvos.

K project: 7 Stories

Tai 7 filmai padalinti į serijas, kuriose pasakojami praeities įvykiai ir šalutinės istorijos.  Visos istorijos pasakoja ir supažindina su skirtingomis 7 karalių pusėmis.

K: Missing kings

Praėjo metai po Pirmojo, Sidabrinio karaliaus dingimo, bet Kuro ir Neko paieškos neduoda jokių vaisių. Negana to jie įveliami į Žaliojo klano planus pasinaudoti, dabar jau iširusio HOMROS klano talismanu, Ana. Apart visų bėdų, Žaliasis klanas dar turi parengęs grandiozinių planų perimti valdžiai.

Kaip visa tai išsispręs ir ar pavyks ištikimiesiems pavaldiniams vėl sutikti savo lyderį – Jaširo Isaną?

Bleach Movie 2: The DiamondDust Rebellion – Mou Hitotsu no Hyourinmaru

Mutafukaz

Tariamas Los Andželas, DŽP distopiškas metropolis, čia klesti narkotikų ir trešo kultūra, gyvena ir groteskiškos figūros, ir gaujos, kurių geriau neerzinti. Negailestingų gatvių asfalto džiunglėse gyvena didelės širdies picų išvežiotojas – Andželino. Dėl savo keistos išorės jis nepritampa prie jį supančio pasaulio. Geraširdis papuola į nemalonią bėdą, kai įsimyli paslaptingą gražuolę. Nuo jos ir prasideda beprotiški Andželino bei jo draugų nuotykiai: persekiojimai, gaudynės, kivirčas su vietine gauja, nes vienas tipas įsitikinęs, jog Andželino turi antgamtiškų galių.

Komentarai