Mutafukaz

Tariamas Los Andželas, DŽP distopiškas metropolis, čia klesti narkotikų ir trešo kultūra, gyvena ir groteskiškos figūros, ir gaujos, kurių geriau neerzinti. Negailestingų gatvių asfalto džiunglėse gyvena didelės širdies picų išvežiotojas – Andželino. Dėl savo keistos išorės jis nepritampa prie jį supančio pasaulio. Geraširdis papuola į nemalonią bėdą, kai įsimyli paslaptingą gražuolę. Nuo jos ir prasideda beprotiški Andželino bei jo draugų nuotykiai: persekiojimai, gaudynės, kivirčas su vietine gauja, nes vienas tipas įsitikinęs, jog Andželino turi antgamtiškų galių.

Re:Creators

Žmonės sukūrė begalę pasaulių – kiekvienas sukurtas kūrėjo vaizduotės. Sota Mizušino – moksleivis, kuris svajoja vieną dieną tapti lengvų romanų rašytoju ir iliustruotoju. Vieną dieną, bežiūrėdamas anime, jis teleportuojamas į jo aršią kovą. Sugrįžęs į realų pasaulį jis pastebi, kad kažkas ne taip: su juo grįžo ir anime veikėja Selisija Jupitilija.

Neilgai trukus, pasaulyje pasirodo kiti veikėjai, nešantys savo namų viltis ir randus. Kilnus riteris, stebuklinga mergina, negailestingas brakonierius ir daugelis kitų dabar tarp Japonijos gatvių. Vis dėlto, paslaptingiausia yra moteris, kuriai būdingos visos karinės regalijos, praminta „Gunpuku no Himegimi“, kuri apie kūrėjų pasaulį žino kur kas daugiau nei turėtų. Nepaisant to, niekas nežino savo tikrojo vardo ar pasaulio, iš kurio yra.

Tuo tarpu, Sota ir Selisija dirba kartu su Meteora Östereich, ramia ir santūria NPC bibliotekininke, kad atskleistų šių nenatūralių įvykių prasmę. Kas nutiks, kai veikėjai susitiks su savo kūrėjais?

Bungou Stray Dogs

Kelias savaites, Atsušio Nakadžimos globos namai buvo kamuojami mistiško tigro, kurį žino tik Atsušis. Būdamas įtariamas dėl visų šių keistų įvykių, 18-metis buvo išvarytas iš prieglaudos ir paliktas be maisto, namų, klajoti po miestą.
Badaujantis Atsušis ant upės kranto, nuo paskendimo išgelbėjo gana ekscentrišką vyrą, vardu Osamu Dazai. Lepus savižudybės entuziastas ir antgamtinių galių turintis detektyvas, Dazai, bando surasti tą patį tigrą, kuris terorizuoja berniuką. Kartu su Dazai partneriu, Doppo Kunikida, jie išnarplioja paslaptį, bet jos rezoliucija palieka Atsušį keblioje situacijoje. Galiausiai po kelių keistų įvykių, Atsušis yra priverstas prisidėti prie antgamtinių galių turinčios agentūros, imantis nepaprastų bylų, kurių policija negali išsiaiškinti, kartu su jo paslaptingais bendradarbiais.

Fairy Gone

Istorija prasideda kur fėjos gyvena ir valdo gyvūnus įsiskverbdamos į jų kurį nors organą, taip suteikdamos jiems ypatingų galių. Pašalinus gyvūno pasisavintus organus ir persodinus juos į žmogų, žmogus gali iškviesti ir valdyti fėją kaip ginklą. Tie, kurie naudoja fėjas kaip ginklus, vadinami „Fėjų kariais.“ Pasibaigus karui, pasibaigė ir jų nauda, todėl jie nebeturėjo sau vietos. Kai kurie pradėjo dirbti valdžiai, o kiti prisijungė prie mafijų ar tapo teroristais. Praėjus devyniems metams po karo, protagonistė Marja tampa nauja „Dorotės“ organizacijos nare, kuri tiria su fėjomis susijusius nusikaltimus. Išlikus nestabiliai politinei situacijai, nusikaltėliai, dėl karo padarytų nuoskaudų ir konfliktų bando atkeršyti terorizmu. Ši istorija apie Fėjų karius, kur kiekvienas kovoja už savo teisingumą.

Boku no Hero Academia 4

Jokių talentų neturintis Midorija Izuku nuo pat mažumės stebėjo savo mėgstamiausius didvyrius ir svajojo tapti vienu iš jų. Tačiau jo likimas pasikeičia, kad jis sutinka taikos simbolį, Visagalį. Didvyris perduoda jaunuoliui dalį savo galių ir pradeda jį treniruoti. Taip jaunasis Midorija sustiprėja, patenka į išsvajotą Juei Akademiją ir pradeda žengti pirmuosius herojaus karjeros žingsnius.

Komentarai