Haikyuu!! 4 Sezonas: To the Top

Karasuno pasiekė savo išsvajotą tikslą – komanda dalyvaus nacionaliniame pavasario tinklinio turnyre.

Kagejama gauna pakvietimą atstovauti Mijagi prefektūrą jaunučių stovykloje, kurioje susirenka stipriausi šalies žaidėjai. Tuo tarpu Hinata lieka už savo partnerio, ir taip pat ieško būdų, kaip tapti geresniu žaidėju.

Iki turnyro lieka labai nedaug. Karasuno dar turi daug kur patobulėti, jei nori varžytis su geriausiomis Japonijos komandomis.

Haikyuu!! 3.5 – Riku vs. Kuu OVA

Tokijas – miestas, kuriame vyks nacionalinis pavasario tinklinio turnyras. Šeimininkai dar nežino savo atstovų, o komandos aiškinsis santykius būtent čia. „Haikyuu!! Riku vs. Kuu“ galima laikyti tiltu tarp 3 ir 4 sezonų.

Šioje OVA pamatysim jau gerai pažįstamas Nekoma ir Fukurodani bei dar dvi galingas Tokijo komandas. Kurios iš jų gaus bilietą į nacionalinį tinklinio turnyrą?

5 Epizodas

2 Epizodas

Haikyuu!! 3 Sezonas

Po pergalės prieš Aoba Džiosai „besparnėmis varnomis“ ir „kritusiais čempionais“ vadinta Karasuno komanda pagaliau pasiekia savo išsvajotą tikslą – galimybę žaisti finale dėl patekimo į nacionalinį tinklinio pavasario turnyrą. Finale Karasuno laukia Mijagio žvaigždė, super asas Ušidžima Vakatošis ir jo Širatorizava kariauna. Tik viena komanda laimės bilietą į nacionalinį turnyrą. Kadangi dvyliktokams tai bus paskutinė proga stovėti Tokijo arenoje, Karasuno privalės pasinaudoti visais ginklais, kuriuos susikūrė savo kelionėje link finalo.

Komentarai