Kuroko no Basket Movie 4: Last Game

Amerikos gatvės krepšinio komanda Jabberwock, prilygstanti NBA žaidėjams, atvyksta į Japoniją varžytis su Strky komandą, tačiau po lengvos pergalės, jie pažemina visą Japonijos tautą ir sako, kad šiems derėtų nebežaisti krepšinio. Norėdami išsaugoti gerą vardą, japonai suburia stebuklų kartos komandą, tik ar pavyks jaunuoliams krepšinio aikštelėje laimėti?

Haikyuu!! 4 Sezonas: To the Top

Anime pratęsimas buvo planuojamas liepos mėnesį, tačiau dėl Koronos nukeltas. Oficialios informacijos dėl tolimesnių serijų kol kas nėra.

Pastebėjote klaidą? Komentuokite laiką ir mes ištaisysime.

Karasuno svajonė išsipildė – komanda dalyvaus nacionaliniame pavasario tinklinio turnyre.

Kagejama gauna pakvietimą atstovauti Mijagi prefektūrą jaunučių stovykloje, kurioje susirenka stipriausi šalies žaidėjai. Tuo tarpu Hinata lieka už savo partnerio, ir taip pat ieško būdų, kaip tapti geresniu žaidėju.

Iki turnyro lieka labai nedaug. Karasuno dar turi daug kur patobulėti, jei nori varžytis su geriausiomis Japonijos komandomis.

Haikyuu!! 3.5 – Riku vs. Kuu OVA

Tokijas – miestas, kuriame vyks nacionalinis pavasario tinklinio turnyras. Šeimininkai dar nežino savo atstovų, o komandos aiškinsis santykius būtent čia. „Haikyuu!! Riku vs. Kuu“ galima laikyti tiltu tarp 3 ir 4 sezonų.

Šioje OVA pamatysim jau gerai pažįstamas Nekoma ir Fukurodani bei dar dvi galingas Tokijo komandas. Kurios iš jų gaus bilietą į nacionalinį tinklinio turnyrą?

5 Epizodas

2 Epizodas

Komentarai