Uchuu Show e Youkoso

Penki pradinukai iš atokaus kaimelio skelbia vasaros atostogų pradžią. Netrukus jų nerūpestingą kasdienybę sudrumsčia kukurūzų laukuose rastas sužeistas šuo, kuris iš tikrųjų yra ateivis, atliekantis svarbią misiją. Norėdamas vaikams atsidėkoti už pagalbą, ateivis pasiūlo apsilankyti Mėnulyje, kur prasideda jaudinantys ir nuostabūs nuotykiai.

Godzilla 3: Hoshi wo Kuu Mono

Pasirodo, Žemėje karaliauja ne žmonės, nes pasaulyje gyvena padaras naikinantis viską. Jį vadina Godzila. Žmonija pralaimėjo prieš visą griaunantį monstrą ir galiausiai nusprendė palikti Žemę. Tačiau vaikas, matęs kaip miršta jo tėvai, visą gyvenimą galvojo tik apie kerštą ir pagaliau išaušo akimirka, kuomet žemiečiai grįžta atgal norėdami nugalėti Godzilą.  Tačiau Žemėje prabėgo jau 20 000 metų, viskas pasikeitė. Geros strategijos ir naujausių technologijų pagalba jiems pavyko nugalėti siaubūną, tačiau tai tik visko pradžia. Kas laukia žmonių, kai visos jų pastangos įveikė tik mažiausią monstrą? Kokia tikra Godzilos kilmė?

Sora to Umi no Aida

Įsikūrusios Onomiči mieste, šešios merginos svajoja tapti kosmoso žvejėmis. Jos siekia sugauti dievus valgančius monstrus, kurie palieka žuvis sužeistas, kaip ir sutinkami priešai.

Dead Space: Downfall

Dead Space: Downfall yra amerikiečių animacinis siaubo filmas, sukurtas kaip video žaidimo “Dead Space” priešistorė. Filmas yra apie tai, kaip žmonėms suradus ir bandant į žemę pargabenti Markerį (keistą objektą, dėl kurio net susikūrė nauja religija – Unitologija), prasideda nepaaiškinami smurto protrūkiai, apima beprotybė, o pagrindinį erdvėlaivį pavadinimu Išimura, kurio misija nuskraidinti Markerį į žemę, užplūsta šlykštūs nekromorfai – neaiškios ateiviškos infekcijos paveikti, iš žuvusių žmonių palaikų prisikėlę ir šlykščias formas įgavę padarai.

Uchuu Senkan Tiramisù

Žmonija prailgina savo gyvenimo trukmę ir lydimi godumo nori valdyti kosmoso platybes.  0156 Kosmoso eroje prasideda karas tarp visų  kolonijų kosmose. Žemė konstruoja erdvėlaivį pavadinimu “Tiramisu”.  Vos pasibaigus karui vienas gerinus nusprendžia pilotuoti Tiramisu kaip vilties švyturį žmonijai.

Komentarai