Plunderer

Visi Alacijos pasaulio žmonės žymimi skaičiais esančiais ant jų kūno. Priklausomai nuo žmonių gyvenimo, jų turimas skaičius gali kirsti. Hinos mamos skaičius nukrito iki nulio ir ji buvo įtraukta į bedugnę, tačiau paskutiniai mamos žodžiai Hinai paskatino merginą rasti legendinį herojų galinti išgelbėti žmoniją.

Bleach Movie 2: The DiamondDust Rebellion – Mou Hitotsu no Hyourinmaru

Arte

Arte gimė aristokratinėje šeimoje Florencijoje, 16 amžiaus Renesanso eroje. Moteriai buvo neįprasta svajoti tapti menininke, tačiau dėl meilės menui, Arte tikisi atsisakyti aristokratinio gyvenimo ir tapti menininke.

Kakushigoto

Ši istorija yra apie Gotou Kakushi, menininką kuris piešia vulgarią manga, ir tai jis visokiais būdais bando nuslėpti nuo savo dukros, Hime. Tėtis – tai dukros juokas ir meilė.

Kuroko no Basket Movie 4: Last Game

Amerikos gatvės krepšinio komanda Jabberwock, prilygstanti NBA žaidėjams, atvyksta į Japoniją varžytis su Strky komandą, tačiau po lengvos pergalės, jie pažemina visą Japonijos tautą ir sako, kad šiems derėtų nebežaisti krepšinio. Norėdami išsaugoti gerą vardą, japonai suburia stebuklų kartos komandą, tik ar pavyks jaunuoliams krepšinio aikštelėje laimėti?

Komentarai