Darwin’s Game

Sudo Kaname gauna pakvietimą į paslaptingą telefono žaidimą pavadinimu „Darvino Žaidimas“, tačiau vėliau suprato, kad gavo daugiau nei norėjo, nes prasidėjus žaidimui niekaip negali jo palikti.

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Į lėktuvo katastrofą patenka septyni vidurinės mokyklos moksleiviai. Atsibudę jie atsidūrė paraleliniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir žvėrys. Tačiau to pasaulio gyventojai nežinojo, kad septyni atėjūnai buvo Žemės vunderkindai.  Taigi, jie sukuria elektrą pasaulyje, kuriame nėra elektros, sugebėjo perimti metropolijos ekonominę kontrolę, grąžino padėką kai kuriems piliečiams, iškeliant korumpuotą vyriausybę, ir iš esmės pakeičia visą sistemą. Tik ar pavyks jaunuoliams sugrįžti namo?

Eizouken ni wa Te wo Dasu na!

Asakusa Midori nori sukurti anime, tačiau ji yra per daug nepasitikinti savimi, kad žengtų pirmus žingsnelius pati. Dėl atsitiktinumo, ji sutinka Mizusaki Tsubame kurios svajonė tapti animatore. Kartu su Midori pinigus mėgstančia geriausia drauge Kanamori Sayaka, aktyvus trejetas lėtai dirba prie „nuostabaus pasaulio“ įgyvendinimo!

Haikyuu!! 3 Sezonas

Po pergalės prieš Aoba Džiosai „besparnėmis varnomis“ ir „kritusiais čempionais“ vadinta Karasuno komanda pagaliau pasiekia savo išsvajotą tikslą – galimybę žaisti finale dėl patekimo į nacionalinį tinklinio pavasario turnyrą. Finale Karasuno laukia Mijagio žvaigždė, super asas Ušidžima Vakatošis ir jo Širatorizava kariauna. Tik viena komanda laimės bilietą į nacionalinį turnyrą. Kadangi dvyliktokams tai bus paskutinė proga stovėti Tokijo arenoje, Karasuno privalės pasinaudoti visais ginklais, kuriuos susikūrė savo kelionėje link finalo.

Bungou Stray Dogs

Kelias savaites, Atsušio Nakadžimos globos namai buvo kamuojami mistiško tigro, kurį žino tik Atsušis. Būdamas įtariamas dėl visų šių keistų įvykių, 18-metis buvo išvarytas iš prieglaudos ir paliktas be maisto, namų, klajoti po miestą.
Badaujantis Atsušis ant upės kranto, nuo paskendimo išgelbėjo gana ekscentrišką vyrą, vardu Osamu Dazai. Lepus savižudybės entuziastas ir antgamtinių galių turintis detektyvas, Dazai, bando surasti tą patį tigrą, kuris terorizuoja berniuką. Kartu su Dazai partneriu, Doppo Kunikida, jie išnarplioja paslaptį, bet jos rezoliucija palieka Atsušį keblioje situacijoje. Galiausiai po kelių keistų įvykių, Atsušis yra priverstas prisidėti prie antgamtinių galių turinčios agentūros, imantis nepaprastų bylų, kurių policija negali išsiaiškinti, kartu su jo paslaptingais bendradarbiais.

Komentarai