Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Mutafukaz

Tariamas Los Andželas, DŽP distopiškas metropolis, čia klesti narkotikų ir trešo kultūra, gyvena ir groteskiškos figūros, ir gaujos, kurių geriau neerzinti. Negailestingų gatvių asfalto džiunglėse gyvena didelės širdies picų išvežiotojas – Andželino. Dėl savo keistos išorės jis nepritampa prie jį supančio pasaulio. Geraširdis papuola į nemalonią bėdą, kai įsimyli paslaptingą gražuolę. Nuo jos ir prasideda beprotiški Andželino bei jo draugų nuotykiai: persekiojimai, gaudynės, kivirčas su vietine gauja, nes vienas tipas įsitikinęs, jog Andželino turi antgamtiškų galių.

Pet

Yra žmonių, galinčių įsiskverbti į kitų žmonių mintis ir jas kontroliuoti. Ši jėga naudojama sunaikinti paslaptis ir blogiausiu atveju nužudymui. Potencialas šios jėgos yra toks stiprus, kad galėtų sunaikinti žmogaus mintis, tačiau, tai gali atsisukti prieš valdytoją, sunaikinat jo širdį. Norint to išvengti, naudojamos grandinės užrakinti ir apsaugoti silpnas ir pavojingas širdis. Kaip ši galia paveiks paprastų žmonių gyvenimus?

1 Epizodas

Psycho-Pass II: Movie

2 sezono tęsinys. Į Japoniją įsibrauna ginkluoti imigrantai siekdami vieno tikslo – sunaikinti Sibilės sistemą. Šiems partizanams, kilusiems iš Pietryčių Azijos sąjungos, tariamai vadovauja ne kas kitas, o buvęs vykdytojas Kogamis Šinija. Inspektorė Tsunemori Akanė išsiunčiama į šią pilietinio karo draskomą šalį ištirti bylą ir sugauti pabėgusį vykdytoją. Tačiau atvykus į vietą, inspektorė supranta, kad viskas yra ne taip, kaip atrodo. Ar Tsunemori ir Kogamiui pavyks išlikti gyviems atvėrus duris, kurių jiems nederėjo atidaryti?

Komentarai