Promare

Prieš 30 metų atsirado nauja liepsna kvėpuojanti rasė, sunaikinusi didelę dalį žmonijos. Netgi po šito įvykio “Degantieji” ir toliau kartais pasirodo, palikdami už savęs mirties ir gaisrų pėdsakus. Promepolis, autonominė valstybė, dėka vado Krajaus Foresaito, atsispyrė “Degantiesiems”. Valstybėje yra ugnegesių komanda, žinoma kaip “Degančiųjų Gelbėtojais”, turi užduoti kovoti su “Degančiaisias”, naudojant pažangiausias technologijas.

Planetarian: Hoshi no Hito

Pasaulis nusiaubtas viską naikinančio branduolinio ir cheminio karo. Jaunas vertingų daiktų ieškotojas arba kitaip „Surinkėjas“ tyrinėdamas karantinuotą ir apleistą miestą sutinka ant parduotuvės stogo įsikūrusiame planetariume vis dar kantriai lankytojų belaukiantį aptarnaujantį robotą. Priešindamasis savo įsitikinimams jis pataiso planetariumo projektorių, kuris vėliau pakeičia abiejų likimus.

Soratobu Yuureisen

Daug metų vandenyne be pėdsako dingsta laivai. Per stebuklą likę gyvi prisimena, kad prieš katastrofą jie matydavo paslaptingą laivą vaiduoklį. Gigantiškas robotas Golemas, griaunantis Tokijo kvartalus, pasiskelbia laivo vaiduoklio pasiuntiniu. Miesto gatvėse visiems matant dingsta žmonės. Visi mano, kad tai laivo vaiduoklio klasta. Ir tik drąsus berniukas Chajatas ima tuo abejoti. Jis pabandys įminti laivo vaiduoklio ir jo paslaptingo kapitono paslaptį…

Mutafukaz

Tariamas Los Andželas, DŽP distopiškas metropolis, čia klesti narkotikų ir trešo kultūra, gyvena ir groteskiškos figūros, ir gaujos, kurių geriau neerzinti. Negailestingų gatvių asfalto džiunglėse gyvena didelės širdies picų išvežiotojas – Andželino. Dėl savo keistos išorės jis nepritampa prie jį supančio pasaulio. Geraširdis papuola į nemalonią bėdą, kai įsimyli paslaptingą gražuolę. Nuo jos ir prasideda beprotiški Andželino bei jo draugų nuotykiai: persekiojimai, gaudynės, kivirčas su vietine gauja, nes vienas tipas įsitikinęs, jog Andželino turi antgamtiškų galių.

The Legend of Korra

Tai istorija apie maištingą ir bebaimę paauglę, vardu Kora. Ši jaunoji kovotoja jau yra sukaupusi tris iš keturių svarbiausių elementų: žemę, vandenį ir ugnį. Betrūksta tik oro valdymo. Jo ieškodama Kora atklysta į šiuolaikinį avatarų pasaulį. Šiame kunkuliojančiame mieste gyvena įvairiausi padarai, miestą kamuoja nusikaltimai, o artėjanti revoliucija grasina jį ir visiškai sunaikinti… Ar Korai pavyks visus išgelbėti?

Komentarai