Kuroko no Basket Movie 4: Last Game

Amerikos gatvės krepšinio komanda Jabberwock, prilygstanti NBA žaidėjams, atvyksta į Japoniją varžytis su Strky komandą, tačiau po lengvos pergalės, jie pažemina visą Japonijos tautą ir sako, kad šiems derėtų nebežaisti krepšinio. Norėdami išsaugoti gerą vardą, japonai suburia stebuklų kartos komandą, tik ar pavyks jaunuoliams krepšinio aikštelėje laimėti?

Sukitte Ii na yo

Tačibana Mei rami ir neprentenzinga mergina, kuri per 16 gyvenimo metų taip ir nesugebėjo susirasti nei vieno draugo. Vieną dieną ji netyčia sužaloja populiarų mokyklos vaikiną – Kurosavą Jamato, kuris dėl visiškai nepaaiškinamos priežasties susidomi mergina. Jis savavališkai pasiskelbia jos draugu ir galiausiai dėl šito Mei pradeda suprasti draugystės vertę ir ima atsiverti kitiems žmonėms.

Haikyuu!! 4 Sezonas: To the Top

Karasuno svajonė išsipildė – komanda dalyvaus nacionaliniame pavasario tinklinio turnyre.

Kagejama gauna pakvietimą atstovauti Mijagi prefektūrą jaunučių stovykloje, kurioje susirenka stipriausi šalies žaidėjai. Tuo tarpu Hinata lieka už savo partnerio, ir taip pat ieško būdų, kaip tapti geresniu žaidėju.

Iki turnyro lieka labai nedaug. Karasuno dar turi daug kur patobulėti, jei nori varžytis su geriausiomis Japonijos komandomis.

Haikyuu!! 3.5 – Riku vs. Kuu OVA

Tokijas – miestas, kuriame vyks nacionalinis pavasario tinklinio turnyras. Šeimininkai dar nežino savo atstovų, o komandos aiškinsis santykius būtent čia. „Haikyuu!! Riku vs. Kuu“ galima laikyti tiltu tarp 3 ir 4 sezonų.

Šioje OVA pamatysim jau gerai pažįstamas Nekoma ir Fukurodani bei dar dvi galingas Tokijo komandas. Kurios iš jų gaus bilietą į nacionalinį tinklinio turnyrą?

Eizouken ni wa Te wo Dasu na!

Asakusa Midori nori sukurti anime, tačiau ji yra per daug nepasitikinti savimi, kad žengtų pirmus žingsnelius pati. Dėl atsitiktinumo, ji sutinka Mizusaki Tsubame kurios svajonė tapti animatore. Kartu su Midori pinigus mėgstančia geriausia drauge Kanamori Sayaka, aktyvus trejetas lėtai dirba prie „nuostabaus pasaulio“ įgyvendinimo!

Komentarai