Sukitte Ii na yo

Tačibana Mei rami ir neprentenzinga mergina, kuri per 16 gyvenimo metų taip ir nesugebėjo susirasti nei vieno draugo. Vieną dieną ji netyčia sužaloja populiarų mokyklos vaikiną – Kurosavą Jamato, kuris dėl visiškai nepaaiškinamos priežasties susidomi mergina. Jis savavališkai pasiskelbia jos draugu ir galiausiai dėl šito Mei pradeda suprasti draugystės vertę ir ima atsiverti kitiems žmonėms.

Danmachi: Arrow of the Orion

Įvykiai vyksta po pirmojo Danmachi sezono.

Orario mieste, po labai aukštu bokštu yra požemiai, kuriuose slypi siaubūnai. O į požemius leidžiasi tik drąsiausi nuotykių ieškotojai, esantys Dievų Familijose. Tačiau monstrai slypi ne tik Orario požemiuose, toli toli yra senovės griuvėsiai, kuriuose kyla nauja grėsmė. Aplinkiniai kaimai yra nuolat užpuolami, vanduo tapo užterštas, miškas pradėjo pūti, o gyvybė išmirė. Į Orarį atkeliauja Deivė Artemidė, ji ieško čempiono, galėsiančio apsaugoti pasaulį nuo pavojaus apie kurį mažai kas žino. Tik kaip čia įsivels mūsų puikiai žinomas naivuolis – Belas Kranelas?

Tenki no Ko

Baigęs pagrindinę mokyklą Hodaka pabėga iš savo gimtosios salelės į Tokijų, kur greitai susiduria su įvairiomis finansinėmis ir asmeninėmis problemomis. Oras lyg pranašaudamas jo ateitį visad prastas, nuolat lyja. Tokiomis sąlygomis kurį laiką gyvenęs vaikinas galiausiai randa darbo vietą – jis bus paslaptingo okultizmo žurnalo rašytojas, tik vieną dieną gatvėje Hodaka sutinka Hiną. Ši linksma mergina turi savotišką sugebėjimą sustabdyti lietų ir paversti dangų giedru. Tačiau kaip šis gebėjimas paveiks kitų žmonių gyvenimus?

DanMachi III

Trečias Sezonas. Orario mieste gyvenimas tikrai nestovi vietoje, o ypač Belui Kranelui – jaunam ir naiviam vaikinui, kuris nori tapti geriausiu nuotykių ieškotoju. Sutikęs Deivę Hestiją, jis priartėja prie savo svajonės. Su jos pagalba, jis gali žengti į požemius, kur pilna pabaisų, kautis, tobulinti savo kovos įgūdžius bei pagrindinius fizinius duomenis. Norėdamas užkariauti visų trokštamą merginą, jis privalo sustiprėti ir įrodyti, kad yra jos vertas.
Pagaliau Hestijos Familija padidėja. Belas, Velfas, Lilė, Haruhimė, Makoto, visi stengiasi padėti vienas kitam ir tobulėti. Nugalėję Apoloną jie gavo naujus namus, o įveikę Ištarę gali likti ramūs. Tik kas jų lauks, kai į juos taikysis Frėja, o pasaulį galintis nugalėti Juodasis Drakonas kelia vis didesnę grėsmę?

Kimi no Suizou wo Tabetai

Sėdėdamas ligoninės laukiamajame, vaikinas netyčia randa knygą pavadinimu “Gyvenimas mirštant”. Pasirodo, tai jo klasiokės, Sakuros Jamauči, dienoraštis. Merginai kasos vėžys ir geriausiu atveju gyventi jai liko vos keli metai. Tačiau ji, regis, dėl to pernelyg nesielvartauja ir siekia išgauti iš gyvenimo viską, ką gali. O tuo pačiu į savo planus įtraukia ir jos paslaptį sužinojusį vaikiną.

Komentarai