Darling in the FranXX

Hiro, siekiantis tapti „FranXX” pilotu, prarado motyvaciją ir pasitikėjimą savimi, nes neišlaikė gabumų testo. Praleidęs savo klasės baigimo ceremoniją, Hiro nueiną prie miško ežero, kur susiduria su paslaptingąją mergina su dviem ragais, kyšančiais iš jos galvos. Ji prisistato kodiniu pavadinimu „Nulis Du”, kuris, kaip žinoma, priklauso liūdnai pagarsėjusiai „FranXX” pilotei, vadinamai „Partnerio žudike”. Prieš Hiro supratus įvykį, plantacija sudrebino staigus Klaksozauro išpuolis. „Nulis Du” grįžta į savo „FranXX”, tačiau jis yra smarkiai apgadintas susidūrus ir nukritęs netoli Hiro. Pamačiusi negyvą savo partnerį, „Nulis Du” pasikviečia Hiro kartu su ja pilotuot mechą, vystančioje kovojo duetas lengvai nugali Klaksozaurą. Su nauja partnere Hiro gavo šansą išpirkti savo praeities nesėkmes, bet kokia kaina?

Blame! Movie

Kylis, keliautojas, kuris blaškosi po technologiškai pakeistą miestą-dikynę, vadinamą Megastruktūrą. Jo misija, rasti žmonių su Tinklinio terminalo genu, kuris padėtų suvaldyti miesto struktūrą ir jo technologijas. Jo kelionės nusietos brutaliomis kovomis su silikoninėm butybėm, kurios, naikindamos žmoniją plečia savo teritoriją, vienintelis Kyli kompanjonas, tai galingas ginklas, kuris padeda jam išlikti šioje siaubingoje ir vis didėjančioje Megastruktūroje.

Code Geass R2

Alternartyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pasaulinio viešpatavimo, vieną po kitos užkariaujanti didiesiems blokams nepriklausančias šalis ir besiruošianti karui su dviem likusiom milžinėm. Britanija galinga ir negailestinga, prieš jos bekraštes mechų, vadinamų Knightmare Frames, armijas neatsilaiko niekas, o nukariautų tautų gyventojai paverčiami vergais, neturinčiais net vardo – Numeriais. Tačiau visa ši galybė nė nenumano, jog jai gresia kaip niekad didelis pavojus – prieš 7-erius metus ištremtas ir karo verpete tuometinėje Japonijoje (dabar vadinamoje 11-oje Zonoje, vienoje iš daugybės Britanijos kolonijų) paliktas mirti buvęs britų princas Lelušas iš paslaptingos moters, vardu C.C. įgauna ginklą, galią, vadinamą Geass’u – hipnotinį sugebėjimą, leidžiantį įsakinėti bet kam ir prievarta palenktį žmonių valią. Prisidengęs juodu apsiaustu, kauke ir simboliniu Zero slapyvardžiu, jis po truputį ima vienyti japonų teroristus, paskutinį 11-osios Zonos pasipriešinimo judėjimą, tuo pačiu stengdamasis neišduoti savo tikrosios tapatybės, garantuojančios jam mirtį tiek nuo britų, tiek nuo japonų rankų. Trokšdamas keršto ir geresnio pasaulio, pasikliaudamas Geass’u ir savo strateginiais gabumais, Lelušas pradeda karą prieš Britanijos Imperiją. Niekas dar nežino, kad šis pradėjęs riedėti akmenėlis sukels griūtį, pakeisiančią ne tik Imperijos, bet ir visos žmonijos istoriją…

Komentarai