Darling in the FranXX

Hiro, siekiantis tapti „FranXX” pilotu, prarado motyvaciją ir pasitikėjimą savimi, nes neišlaikė gabumų testo. Praleidęs savo klasės baigimo ceremoniją, Hiro nueiną prie miško ežero, kur susiduria su paslaptingąją mergina su dviem ragais, kyšančiais iš jos galvos. Ji prisistato kodiniu pavadinimu „Nulis Du”, kuris, kaip žinoma, priklauso liūdnai pagarsėjusiai „FranXX” pilotei, vadinamai „Partnerio žudike”. Prieš Hiro supratus įvykį, plantacija sudrebino staigus Klaksozauro išpuolis. „Nulis Du” grįžta į savo „FranXX”, tačiau jis yra smarkiai apgadintas susidūrus ir nukritęs netoli Hiro. Pamačiusi negyvą savo partnerį, „Nulis Du” pasikviečia Hiro kartu su ja pilotuot mechą, vystančioje kovojo duetas lengvai nugali Klaksozaurą. Su nauja partnere Hiro gavo šansą išpirkti savo praeities nesėkmes, bet kokia kaina?

Dr. Stone

Vieną dieną, po akinančio šviesos blyksnio visa žmonija suakmenėjo. Praėjus keliems tūkstantmečiams, vienas studentas, vardu Tajus pabudo ir suprato, kad yra paklydęs pasaulyje, pilname statulų. Tačiau jis ne vienas! Jo draugas moksliukas Senku jau kelis mėnesius ruošėsi savo galvoje sukūrė planą – atkurti civilizaciją pasitelkiant į pagalbą mokslą!

Sidonia no Kishi

Tolimoje ateityje žmonija buvo beveik išnaikinta kai blogi ateiviai, vadinami gaunomis, užpuolė žmonių gimtąją planetą. Visų žmonių pabaisoms sunaikinti nepavyko – kai kuriems pavyko pabėgti su kosminiais laivais. Vienas iš tokių laivų yra Sidonija. Bėgo metai ir žmonės net sugebėjo pasidaryti ginklą – iš tam tikros medžiagos pagamintas ietis. Jei yra ietis tai būtinai turėjo atsirasti ir gigantiškas robotas, kuris galėjo tą ietį valdyti. Bet metai bėgo, o gaunos vis nesirodė.
Nagate užaugo žemesniuose Sidonijos lygiuose, kur kartu su savo dėde slapstėsi nuo žmonių. Veikt nelabai buvo ką tai berniukas daug laiko praleisdavo gigantiško roboto simuliatoriuje. Dėdė mirė ir “maugliui” banaliai ėmė trūkti maisto. Taip per savo pilvą vaikinas ir prisidirbo – vogdamas ryžius įkliuvo. Užtat paaiškėjo, kad viršuje gyvenantys žmonės įvaldė fotosintezę, klonavimą, nemirtingumą ir atsirado trečia lytis, o pats Nagate yra puikus robotų pilotas. Tiksliau vieno, senesnės kartos roboto….

Komentarai