Mairimashita! Iruma-kun

Keturiolikmetis Iruma Suzuki visą savo gyvenimą buvo nelaimingas, nes jo neatsakingi tėvai nuolat vertė jį dirbti. Vieną dieną Iruma sužinojo, kad jo tėvai jį pardavė demonui vardu Sulivanas. Tačiau Iruma kiek nurimo kai suprato, kad Sulivanas tiesiog norėjo anūko, kurį galėtų lepinti, bei leisti į demonų mokyklą pavadinimu “Babylis”. Iš pradžių Iruma slėpė savo žmogiškąją prigimtį, deja, paaiškėjo, kad tai ne taip paprasta. Pasirodo, kad Sulivanas yra mokyklos direktorius, kuris, tikėtina, ateityje turėtų tapti ir demonų valdovu. Per įstojimo ceremoniją Iruma turėjo sakyti kalbą, bet jos metu jis netyčia perskaitė uždraustą burtą. Taip jis įgavo reputaciją kurios pats nenorėjo ir įsivėlė į dar keistesnę situaciją.

Hataage! Kemono Michi

Profesionalus imtynininkas ir pamišęs gyvūnų mylėtojas – Šibata Genzo, princesės iškviečiamas, kaip herojus į kitą pasaulį. Princesė iškviesto herojaus paprašo nugalėti piktuosius monstrus ir demonų valdovą. Pasipiktinęs, tuo, kad yra prašomas žudyti gyvūnus, Genzo nokautuoja princesę. Pabėgęs iš rūmų ir negalėdamas grįžti į Žemę jis nusprendžia įgyvendinti turimą svajonę – atidaryti monstriškų naminių gyvūnėlių parduotuvę.

One Punch Man 2

Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando surasti stipresnį oponentą už jį. Prie jo prisijungia ir Genos, kiborgas norintis išmokti kovos menų. Tačiau kaip viskas pakryps, kai pasirodys Garou – asmuo mėgstantis monstrus ir kovas?

Hunter x Hunter (2011)

Medžiotojas yra tas asmuo, kuris keliauja po platųjį pasaulį, drąsiai pasinerdamas į nuotykius ir vykdantis įvairias sudėtingas misijas: nuo nusikaltėlių gaudymo iki neatrastų žemių ir lobių paieškų. Juo svajoja tapti ir mūsų pagrindinis veikėjas Gonas, nes tik tapęs medžiotoju jis galės rasti savo tėvą, kuris iškeliavo, kai jis dar buvo mažas. Taigi jau būdamas dvylikos, jis palieka namus ir iškeliauja laikyti Medžiotojo egzamino, kuris žinomas kaip vienas sudėtingiausių pasaulyje. Jį išlaiko labai maža dalis egzaminuojamųjų, ką bekalbėti apie pavojus gyvybei. Keliaudamas jis sutinka būsimus bendražygius: Kurapiką, Kilua ir Leorijų. Norėdami išlaikyti šį testą, jie privalo veikti kartu, bet ar skirtingi interesai nepakiš kojos?

5 Epizodas

Komentarai