Joker Game

Pastebėjote klaidą? Komentuokite laiką ir mes ištaisysime.

1937 metais ore jau tvyro artėjančio antro pasaulio karo nuojauta. Japonija, kaip viena iš labiausiai militarizuotų pasaulio šalių, nesiruošia likti nuošalyje. Deja, laikai dabar tokie, kad karą gali pralošti jam dar net neprasidėjus. Labai sunkiai, bet ši tiesa pasiekė ir kietakakčių karininkų makaules. Tada ir buvo įkurta ypatingai slapta “D” agentūra, kuri ir turėjo užsiimti špionažu. Vadovauja čia toks Juki, kuris asmeniškai užsiėmė būsimų šnipų atrinkimu ir treniravimu. Mokslai šitame “universitete” tikrai nebuvo lengvi. Kiekvienas šnipas turi būti fiziškai stiprus, apsiskaitęs, mokantis ne vieną kalbą. Jo neturi sulaikyti nei durys nei kažkoks seifas. Tokius sunkius mokslus ištvėrė vienetai, bet užtat tokius galima vadinti tikrais monstrais.

Owari no Seraph II: Nagoya Kessen-hen

Po pasaulį pasklidus paslaptingam virusui, kuris žudo visus, vyresnius nei 13 metų žmones, žmonija patenka į anksčiau besislapsčiusių vampyrų vergovę, kurie, siekiant pavergti visuomenę, likusiems žmonėms žada apsaugą mainais už jų kraują.

Vieni iš išgyvenusiųjų yra Yuuichirou ir Mikaela Hyakuya: du berniukai paimti iš prieglaudos su kitais vaikais, kuriuos jie laiko šeima. Nenorėdamas, kad vampyrai su jais elgtųsi kaip su gyvuliais, Mikaela sugalvojo maištingą pabėgimo planą, kuris galiausiai buvo pasmerktas žlugti. Vienintelis išgyvenęs – Yuuichirou, kurį rado „Mėnulio Demonų Kompanija” – kariuomenės dalinys, skirtas vampyrų naikinimui Japonijoje.

Po daugelio metų, dabar jau tapęs Japonijos Imperinės Demonų kariuomenės nariu, Yuuichirou yra pasiryžęs atkeršyti padarams, kurie išžudė jo šeimą. Bet kiek jam tai kainuos?

Owari no Seraph yra post-apokaliptinis šounenas apie tai, kaip jaunas vyras ieško atpildo, kovodamas už draugystę ir lojalumą iš pažiūros beviltiškose situacijose.

Appleseed Alpha

Deunan Knute kariavo mūšiuose beveik visą savo gyvenimą. Kai pasaulinis karas baigiasi, ji perkeliama į Olympo miestą, taikiam gyvenimui. Bet išsiaiškina, kad žmonės bandydami apsisaugoti nuo karų, sukūrė Bioroidus, genetiškai sustiprintą žmonių rasę, kuriai apribotos emocijos ir kuri negali sužeisti kitų.
Ji taip pat išsiaiškina, kad ne visi patenkinti šia Žmonių – Bioroidų simbioze: daug žmonių Bioroidus laiko žemesne rūšimi ir grėsme jų ateičiai. Žmonių kontroliuojama kariuomenė siekia visų Bioroidų sunaikinimo, o Bioroidų valdoma vyriausybė to labiausiai ir bijo.
Deunan tenka užduotis, vėl sugrąžinti pasauliui taiką. Jei padeda buvęs mylimasis, Briareosas, kuris prarado savo kūną kare ir tapo kyborgu: smegenys dirbtiniame kūne.

Code Geass: Fukkatsu no Lelouch

Istorija vyksta 2 po Lelušo plano.

Alternatyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pasaulinio viešpatavimo, vieną po kitos užkariaujanti didiesiems blokams nepriklausančias šalis ir besiruošianti karui su dviem likusiom milžinėm. Britanija galinga ir negailestinga, prieš jos bekraštes mechų, vadinamų Knightmare Frames, armijas neatsilaiko niekas, o nukariautų tautų gyventojai paverčiami vergais, neturinčiais net vardo – Numeriais. Tačiau visa ši galybė nė nenumano, jog jai gresia kaip niekad didelis pavojus – prieš 7-erius metus ištremtas ir karo verpete tuometinėje Japonijoje (dabar vadinamoje 11-oje Zonoje, vienoje iš daugybės Britanijos kolonijų) paliktas mirti buvęs britų princas Lelušas iš paslaptingos moters, vardu C.C. įgauna ginklą, galią, vadinamą Geass’u – hipnotinį sugebėjimą, leidžiantį įsakinėti bet kam ir prievarta palenkti žmonių valią. Prisidengęs juodu apsiaustu, kauke ir simboliniu Zero slapyvardžiu, jis po truputį ima vienyti japonų teroristus, paskutinį 11-osios Zonos pasipriešinimo judėjimą, tuo pačiu stengdamasis neišduoti savo tikrosios tapatybės, garantuojančios jam mirtį tiek nuo britų, tiek nuo japonų rankų. Trokšdamas keršto ir geresnio pasaulio, pasikliaudamas Geass’u ir savo strateginiais gabumais, Lelušas pradeda karą prieš Britanijos Imperiją. Niekas dar nežino, kad šis pradėjęs riedėti akmenėlis sukels griūtį, pakeisiančią ne tik Imperijos, bet ir visos žmonijos istoriją…

Youjo Senki Movie

Gyveno kartą viena ofisinė žiurkė. Neblogai gyveno, žinojo taisykles ir jų laikėsi. Dėl to po truputį kilo karjeros laiptais ir labai nesiskundė. Deja, vieną dieną su svetima pagalba papuola po traukiniu, susipyksta su Dievu (o gal velniu) ir reinkarnuojasi kitame pasaulyje. Taip karjeristas atgimsta mergaitės kūne ir tampa Tanya Degurechaff. Nors pasaulis ir panašus į mūsiškį devyniolikto amžiaus pradžioje, bet čia yra magija. Tanya su magija puikiai sutaria ir dar net neturėdama 10 metų jau pradeda daryti karjerą kariuomenėje. Matyt, kai ką net ir mirtis pagydyti negali. Mergaitė, aišku, nenorėjo kariauti pačiame fronte, bet visos pastangos davė priešingą rezultatą.

Komentarai