K: Missing kings

Praėjo metai po Pirmojo, Sidabrinio karaliaus dingimo, bet Kuro ir Neko paieškos neduoda jokių vaisių. Negana to jie įveliami į Žaliojo klano planus pasinaudoti, dabar jau iširusio HOMROS klano talismanu, Ana. Apart visų bėdų, Žaliasis klanas dar turi parengęs grandiozinių planų perimti valdžiai.

Kaip visa tai išsispręs ir ar pavyks ištikimiesiems pavaldiniams vėl sutikti savo lyderį – Jaširo Isaną?

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Tandžiro neteko savo šeimos po demono išpuolio, tačiau jo sesė virto demone ir nuo to laiko jis ieško būdo atversti ją atgal į žmogų. Savo kelionėje Tandžiro randa mokytoją Urokodakį, kurio dėka jis tampa demonų žudiku. Vėliau jis sutinka ledi Tamajo, kuri, nors ir yra demonė, tačiau nepaklusta Kibutsudžiui ir padeda kitiems žmonėms bei demonams. Ji taip pat ieško būdo atversti demonus į žmones, tada Tandžiro ir sužino, kad jam reikia gauti Mėnulio demonų dvyliktuko kraujo mėgenius, padėsiančius sukurti vaistus. Kelionėje jis sutinka Zenitsu ir Inosuke, kurie tampa jo draugais ir greitai prisideda prie jo. O galiausiai sutikus patį Kibutsudžį, pirmąjį demoną, jis susitikna ir su elitiniais kariais. Šiame filme prasideda antroji Demonų Žudiko istorijos arka – begalybės traukinys. Tandžiro su bičiuliais padės elitniam ugnies kariui kovoti prieš demoną iš mėnulio dvyliktuko.

9 dievų galia

Neperžvelgiama tamsa apėmė kadaise klestėjusią Ramptepo karalystę. Bet yra pranašystė, kad Liūto žvaigždyne gims žmogus, kuris išlaisvins savo tautą nuo demonų jungo. Mažoje saloje auga berniukas, kuriam lemta suprasti devynių dievų galios akmens paslaptis ir įsisavinti senovės kovos meną Muay Thai.
Dabar jo rankose karalystės likimas.

Kengan Ashura

Nuo Japonijos Edo periodo, įvairiose vietose egzistuoja gladiatorių arenos. Šiose arenose turtingų verslų valdytojai ir pirkliai samdo gladiatorius, kad kovotų beginklėse kovose, kur nugalėtojui atitenka viskas. Toki Toauma, slapyvardžiu “Ašura”, kovoja šiose arenose ir plėšo savo priešus į skutelius.  Jo įspūdingas gebėjimas traiškyti priešininkus sulaukia turtingų verslininkų dėmesio. Juo susidomėjo ir Nogi Grupės vadovas, Nogi Hideki.

Kimetsu no Yaiba

Dar nuo senų laikų sklinda legendos apie demonus, kurie naktį slampinėja miškuose ir ieško aukų, tačiau jie tyko ne tik gyvūnų, bet ir atklysta pas žmones į namus. Būtent dėl to daugua gyventojų naktį niekuomet neina į lauką. Tačiau su tais demonais kovoja demonų medžiotojai.
Dabar viskas prasideda kalnuose, Tandžirou po tėvo netekties rūpinasi savo šeima bei sunkiai dirba, norėdamas visiems padėti. Tačiau pradirbus mieste ateina vakaras, o jo namai aukštai kalnuose. Tik ar jaunuolis sugrįš namo saugiai?

Komentarai