Joker Game

1937 metais ore jau tvyro artėjančio antro pasaulio karo nuojauta. Japonija, kaip viena iš labiausiai militarizuotų pasaulio šalių, nesiruošia likti nuošalyje. Deja, laikai dabar tokie, kad karą gali pralošti jam dar net neprasidėjus. Labai sunkiai, bet ši tiesa pasiekė ir kietakakčių karininkų makaules. Tada ir buvo įkurta ypatingai slapta “D” agentūra, kuri ir turėjo užsiimti špionažu. Vadovauja čia toks Juki, kuris asmeniškai užsiėmė būsimų šnipų atrinkimu ir treniravimu. Mokslai šitame “universitete” tikrai nebuvo lengvi. Kiekvienas šnipas turi būti fiziškai stiprus, apsiskaitęs, mokantis ne vieną kalbą. Jo neturi sulaikyti nei durys nei kažkoks seifas. Tokius sunkus mokslus ištvėrė vienetai, bet užtat tokius galima vadinti tikrai monstrais.

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Tandžiro neteko savo šeimos po demono išpuolio, tačiau jo sesė virto demone ir nuo to laiko jis ieško būdo atvesti ją atgal į žmogų. Savo kelionėje Tandžiro randa mokytoją Urokodakį, kurio dėka jis tampa demonų žudiku. Vėliau jis sutinka ledi Tamajo, kuri, nors ir yra demonė, tačiau nepaklusta Kibutsudžiui ir padeda kitiems žmonėms bei demonams. Ji taip pat ieško būdo atversti demonus į žmones, tada Tandžiro ir sužino, kad jam reikia dauti Mėnulio demonų dvyliktuko kraujo mėgenius, padėsiančius sukurti vaistus. Kelionėje jis sutinka Zenitsu ir Inosuke, kurie tampa jo draugais ir greitai prisideda prie jo. O galiausiai sutikus patį Kibutsudžį, pirmąjį demoną, jis susitikna ir su elitiniais kariais. Šiame filme prasideda antroji Demonų Žudiko istorijos arka – begalybės traukinys. Tandžiro su bičiuliais padės elitniam ugnies kariui įveikti demoną iš mėnulio dvyliktuko.

Vinland Saga

Per tūkstančius metų vikingai pagarsėjo kaip stipriausi kariai ištroškę kraujo, vagiliautojai ir naikintojai. Torfinas, geriausio vikingų kario sūnus, vaikystę praleidžia besitreniruodamas ir norėdamas atkeršyti už savo nužudytą tėvą.

Tannishou wo Hiraku

Yuien, bėdų kamuojamas jaunuolis, sutinka budistų vienuolį Shinran ir išklauso jo pamokslo. Shinran priima jį kaip mokinį ir jie kartu išsiruošia į kelionę pilną džiaugsmingų ir širdgėlos pilnų akimirkų.

Kurozuka

Istorija prasideda XII a. Japonijoje. Pagrindinis personažas – Kuro, paremtas legendiniu kardo meistru – Minamoto no Jošihitsune, kartu su savo tarnu, Benkei, bėgdamas nuo savo vyresniojo brolio, siekiančio jį nužudyti, susipažįsta su paslaptinga moterimi, vardu Kuromitsu. Kuromitsu ir Kuro pamilsta vienas kitą, bet greitai paaiškėja, kad ji slepią siaubingą paslaptį: ji yra nemirtinga vampyre.

Komentarai