Soredemo Sekai wa Utsukushii

Saulės karalystėje saulė yra kasdienio jos piliečių gyvenimo dalis, o lietus yra tai, apie ką jie net nėra girdėję. Tačiau tolimoje žemėje, vadinamoje „Lietaus kunigaikštyste“, oras yra atvirkščias ir visi turi galią kurti savo lietų. Per tris trumpus metus nuo jo karūnavimo Livijus Ifrikia užkariavo visą pasaulį ir išplėtė Saulės Karalystės įtaką. Sužinojęs apie galias kurti lietų, Livius nusprendžia vesti Nika Remerciera, vienos iš „Lietaus kunigaikštystės“ princesių. Tačiau už Saulės karalystės ribų pasklido gandas, kad Livius yra žiaurus, negailestingas ir tironiškas valdovas, o žodis pasiekęs princesę pradeda ruoštis blogiausiam. Tačiau kai ji pagaliau susitinka su savo sužadėtiniu, Nika atranda, kad jis yra visiškai kitoks žmogus, nei ji iš pradžių tikėjosi.

Goblin Slayer: Goblin’s Crown

Jaunoji dvasininkė sukūrė savo pirmąją grupę, kuri pasineria į nuotykius, tačiau jau nuo pat pradžių juos ištinka nelaimės. Jiems į pagalbą ateina goblinų žudikas – žmogus, kuris savo gyvenimą skiria visų goblinų naikinimui. Kai apie jo pasirodymą pradeda sklisti gandai, sunku pasakyti, kas nutiks toliau.
Dvasininkė, goblinų žudikas, nykštukas, elfė ir driežažmogis suburia grupę, kartu jie leidžiasi į nuotykius, padeda žmonėms bei medžioja goblinus. Tačiau šį kartą gavę laišką ir padėdami kitai grupei mūsų herojai sužino apie goblinų paladiną bei planą ištobulinti metalą.
Galima goblinų evoliucija, tik ar pavyks ją sustabdyti?

The God of High School

Visa tai prasidėjo kaip turnyras, kurio metu siekiama išaiškinti, kas yra stipriausias gimnazistas kovotojas Korejoje. Jin Mo-ri – Taekwondo meistras. Jis jau netrukus supranta, kad už turnyro slepiasi kur kas daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season

Antrasis Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu sezonas.

Final Fantasy VII: Advent Children Complete

Prabėgo dveji metai po finalinės kovos prieš Sepirotą…
Nors klestintis Midgardas buvo sugriautas, gyventojai pamažu jį atstato. Tačiau juos užpuolė paslaptinga Goestigmos liga. Neturint nuo jos vaistų, ji nužudo užkrėstuosius vieną po kito, atimant iš gyventojų paskutinę viltį.
Ir taip Klaudui, pasitraukusiam iš didvyrio gyvenimo į vienatvę, vėl tenka imtis iniciatyvos.

Komentarai