Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Į lėktuvo katastrofą patenka septyni vidurinės mokyklos moksleiviai. Atsibudę jie atsidūrė paraleliniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir žvėrys. Tačiau to pasaulio gyventojai nežinojo, kad septyni atėjūnai buvo Žemės vunderkindai.  Taigi, jie sukuria elektrą pasaulyje, kuriame nėra elektros, sugebėjo perimti metropolijos ekonominę kontrolę, grąžino padėką kai kuriems piliečiams, iškeliant korumpuotą vyriausybę, ir iš esmės pakeičia visą sistemą. Tik ar pavyks jaunuoliams sugrįžti namo?

Somali to Mori no Kamisama

Pasaulį valdo dvasios, goblinai, ir kiti įvairiausi sutvėrimai. Žmonės yra persekiojami, ir nutinka taip, kad jie – arti išnykimo ribos. Vieną dieną vieniša mergaitė sutinka golemą.

Tai – pasakojimas apie porą, kurios vienas narys – nykstančios rasės atstovas, o kitas – miško sergėtojas.

1 Epizodas

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Memory Snow

Subaru pagaliau gauna progą šiek tiek atsipalaiduoti ir iškeliauja atlikti tam tikros, slaptos misijos, apie kurią niekas negali sužinoti! Tačiau nutinka taip, kad Petra ir kiti vaikai iš karto pasimaišo Subaru kelyje. Po demaskavimo taip ir lieka neaišku, kaip pagrindiniam veikėjui pavyks jo planas pakviesti Emiliją į pasimatymą.

Komentarai