Plunderer

Visi Alacijos pasaulio žmonės žymimi skaičiais esančiais ant jų kūno. Priklausomai nuo žmonių gyvenimo, jų turimas skaičius gali kirsti. Hinos mamos skaičius nukrito iki nulio ir ji buvo įtraukta į bedugnę, tačiau paskutiniai mamos žodžiai Hinai paskatino merginą rasti legendinį herojų galinti išgelbėti žmoniją.

Otona no Bouguya-san

Šiame magiškame pasaulyje istorija prasideda nuo Kautzu. Mergina jį išgelbėja nuo monstrų, o atvykęs į miestą jis randa šarvų parduotuvę nuotykių ieškotojoms, tačiau ten parduodami šarvai itin vulgarūs. Kaip tai paveiks jo gyvenimą?

Lupin III: Jigen’s Gravestone

Lupinas ir Džigenas nusitaikė į rytų Doroa esantį lobį – Mažąją kometą. Tuo tarpu vakarų Doroa nužudoma žinoma daininkė – Karalienė Marta. Nors dvi šalys nesutaria tarpusavy, Lupinas su Džigenu vis tiek taikosi į lobį, tačiau viskas pasikeičia, kai į Lupino draugą nusitaiko geriausias žudikas – Okuzakis Džaelas. Nė viena žudiko auka dar neišgyveno, o kaip seksis Džigenui ir Lupinui ?

DanMachi III

Tikėtina, kad bus išleistas liepos mėnesį.

Trečias Sezonas. Orario mieste gyvenimas tikrai nestovi vietoje, o ypač Belui Kranelui – jaunam ir naiviam vaikinui, kuris nori tapti geriausiu nuotykių ieškotoju. Sutikęs Deivę Hestiją, jis priartėja prie savo svajonės. Su jos pagalba, jis gali žengti į požemius, kur pilna pabaisų, kautis, tobulinti savo kovos įgūdžius bei pagrindinius fizinius duomenis. Norėdamas užkariauti visų trokštamą merginą, jis privalo sustiprėti ir įrodyti, kad yra jos vertas.
Pagaliau Hestijos Familija padidėja. Belas, Velfas, Lilė, Haruhimė, Makoto, visi stengiasi padėti vienas kitam ir tobulėti. Nugalėję Apoloną jie gavo naujus namus, o įveikę Ištarę gali likti ramūs. Tik kas jų lauks, kai į juos taikysis Frėja, o pasaulį galintis nugalėti Juodasis Drakonas kelia vis didesnę grėsmę?

Dumbbell Nan Kilo Moteru?

Sakura Hibiki – žvėrišku apetitu pasižyminti mergina. Pastebėjusi, kad drabužiai pasidarė per maži, Hibiki nusprendžia užsirašyti į netoliese ką tik atsidariusį sporto klubą. Jau pirmą dieną ji sutinka savo bendraamžę iš tos pačios akademijos – Souriujin Akemi.

Akemi turi fetišą raumenims ir iš visų jėgų bando įkalbinti Hibiki kartu lankyti Silverman sporto klubą, nepaisant to, kad jame apstu mačo vyrų. Joms besišnekučiuojant pasirodo gražuolis treneris Mačijo, kuris įtikina Hibiki tapti klubo nare ir pradėti kelionę link tobulo kūno.

Komentarai