Totsukuni no Shoujo

Kartą toli toli buvo tokia šalis perskelta į dvi dalis: vidų ir lauką. Išorėje bastėsi tokie sutvėrimai, kurie galėjo prakeikti bet ką prisilietimu. Tuo tarpu, viduje saugiai gyveno žmonės. Tačiau, vieną miške pasiklydusią mergaitę pasitiko švelnus Laukinis, kuris šiltai ją priėmė pas save.

Sukitte Ii na yo

Tačibana Mei rami ir neprentenzinga mergina, kuri per 16 gyvenimo metų taip ir nesugebėjo susirasti nei vieno draugo. Vieną dieną ji netyčia sužaloja populiarų mokyklos vaikiną – Kurosavą Jamato, kuris dėl visiškai nepaaiškinamos priežasties susidomi mergina. Jis savavališkai pasiskelbia jos draugu ir galiausiai dėl šito Mei pradeda suprasti draugystės vertę ir ima atsiverti kitiems žmonėms.

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Į lėktuvo katastrofą patenka septyni vidurinės mokyklos moksleiviai. Atsibudę jie atsidūrė paraleliniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir žvėrys. Tačiau to pasaulio gyventojai nežinojo, kad septyni atėjūnai buvo Žemės vunderkindai.  Taigi, jie sukuria elektrą pasaulyje, kuriame nėra elektros, sugebėjo perimti metropolijos ekonominę kontrolę, grąžino padėką kai kuriems piliečiams, iškeliant korumpuotą vyriausybę, ir iš esmės pakeičia visą sistemą. Tik ar pavyks jaunuoliams sugrįžti namo?

Yami Shibai 7

Septintas sezonas.

Japonų liaudies pasakos – Yamishibai: Japonų Siaubo Istorijos arba kitaip – Tamsos Teatras. Serijos yra trumpos siaubo istorijos, kurios yra paremtos Japonų mitų, miestietiškų legendų ir gandų. Pasakojimas vyksta tradiciniu japonų metodu – kamishibai, naudojant popierines figūras.

Haikyuu!! 4 Sezonas: To the Top

Karasuno pasiekė savo išsvajotą tikslą – komanda dalyvaus nacionaliniame pavasario tinklinio turnyre.

Kagejama gauna pakvietimą atstovauti Mijagi prefektūrą jaunučių stovykloje, kurioje susirenka stipriausi šalies žaidėjai. Tuo tarpu Hinata lieka už savo partnerio, ir taip pat ieško būdų, kaip tapti geresniu žaidėju.

Iki turnyro lieka labai nedaug. Karasuno dar turi daug kur patobulėti, jei nori varžytis su geriausiomis Japonijos komandomis.

Komentarai