Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Fairy Gone

Istorija prasideda kur fėjos gyvena ir valdo gyvūnus įsiskverbdamos į jų kurį nors organą, taip suteikdamos jiems ypatingų galių. Pašalinus gyvūno pasisavintus organus ir persodinus juos į žmogų, žmogus gali iškviesti ir valdyti fėją kaip ginklą. Tie, kurie naudoja fėjas kaip ginklus, vadinami „Fėjų kariais.“ Pasibaigus karui, pasibaigė ir jų nauda, todėl jie nebeturėjo sau vietos. Kai kurie pradėjo dirbti valdžiai, o kiti prisijungė prie mafijų ar tapo teroristais. Praėjus devyniems metams po karo, protagonistė Marja tampa nauja „Dorotės“ organizacijos nare, kuri tiria su fėjomis susijusius nusikaltimus. Išlikus nestabiliai politinei situacijai, nusikaltėliai, dėl karo padarytų nuoskaudų ir konfliktų bando atkeršyti terorizmu. Ši istorija apie Fėjų karius, kur kiekvienas kovoja už savo teisingumą.

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Tandžiro neteko savo šeimos po demono išpuolio, tačiau jo sesė virto demone ir nuo to laiko jis ieško būdo atvesti ją atgal į žmogų. Savo kelionėje Tandžiro randa mokytoją Urokodakį, kurio dėka jis tampa demonų žudiku. Vėliau jis sutinka ledi Tamajo, kuri, nors ir yra demonė, tačiau nepaklusta Kibutsudžiui ir padeda kitiems žmonėms bei demonams. Ji taip pat ieško būdo atversti demonus į žmones, tada Tandžiro ir sužino, kad jam reikia dauti Mėnulio demonų dvyliktuko kraujo mėgenius, padėsiančius sukurti vaistus. Kelionėje jis sutinka Zenitsu ir Inosuke, kurie tampa jo draugais ir greitai prisideda prie jo. O galiausiai sutikus patį Kibutsudžį, pirmąjį demoną, jis susitikna ir su elitiniais kariais. Šiame filme prasideda antroji Demonų Žudiko istorijos arka – begalybės traukinys. Tandžiro su bičiuliais padės elitniam ugnies kariui įveikti demoną iš mėnulio dvyliktuko.

Kimetsu no Yaiba

Dar nuo senų laikų sklinda legendos apie demonus, kurie naktį slampinėja miškuose ir ieško aukų, tačiau jie tyko ne tik gyvūnų, bet ir atklysta pas žmones į namus. Būtent dėl to daugua gyventojų naktį niekuomet neina į lauką. Tačiau su tais demonais kovoja demonų medžiotojai.
Dabar viskas prasideda kalnuose, Tandžirou po tėvo netekties rūpinasi savo šeima bei sunkiai dirba, norėdamas visiems padėti. Tačiau pradirbus mieste ateina vakaras, o jo namai aukštai kalnuose. Tik ar jaunuolis sugrįš namo saugiai?

Mayonaka no Occult Koumuin

Kiekviename iš dvidešimt trijų Tokijo kvartalų veikia specialus paranormalių ir su okultizmu susijusių reiškinių skyrius. Mijako Arata paskiriamas į Šindžiuku kvartalo Nakties regioninį reikalų skyrių. Jo gebėjimas – suprasti nežemiškų būtybių kalbą. Aratos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai vieną naktį sutiktas demonas Šidžiuku Gijoen parke jį pavadina legendinio Heijano eros egzorcisto Abe no Seimei vardu.

Komentarai