Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Sukitte Ii na yo

Tačibana Mei rami ir neprentenzinga mergina, kuri per 16 gyvenimo metų taip ir nesugebėjo susirasti nei vieno draugo. Vieną dieną ji netyčia sužaloja populiarų mokyklos vaikiną – Kurosavą Jamato, kuris dėl visiškai nepaaiškinamos priežasties susidomi mergina. Jis savavališkai pasiskelbia jos draugu ir galiausiai dėl šito Mei pradeda suprasti draugystės vertę ir ima atsiverti kitiems žmonėms.

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Į lėktuvo katastrofą patenka septyni vidurinės mokyklos moksleiviai. Atsibudę jie atsidūrė paraleliniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir žvėrys. Tačiau to pasaulio gyventojai nežinojo, kad septyni atėjūnai buvo Žemės vunderkindai.  Taigi, jie sukuria elektrą pasaulyje, kuriame nėra elektros, sugebėjo perimti metropolijos ekonominę kontrolę, grąžino padėką kai kuriems piliečiams, iškeliant korumpuotą vyriausybę, ir iš esmės pakeičia visą sistemą. Tik ar pavyks jaunuoliams sugrįžti namo?

Haikyuu!! 4 Sezonas: To the Top

Karasuno pasiekė savo išsvajotą tikslą – komanda dalyvaus nacionaliniame pavasario tinklinio turnyre.

Kagejama gauna pakvietimą atstovauti Mijagi prefektūrą jaunučių stovykloje, kurioje susirenka stipriausi šalies žaidėjai. Tuo tarpu Hinata lieka už savo partnerio, ir taip pat ieško būdų, kaip tapti geresniu žaidėju.

Iki turnyro lieka labai nedaug. Karasuno dar turi daug kur patobulėti, jei nori varžytis su geriausiomis Japonijos komandomis.

Haikyuu!! 3.5 – Riku vs. Kuu OVA

Tokijas – miestas, kuriame vyks nacionalinis pavasario tinklinio turnyras. Šeimininkai dar nežino savo atstovų, o komandos aiškinsis santykius būtent čia. „Haikyuu!! Riku vs. Kuu“ galima laikyti tiltu tarp 3 ir 4 sezonų.

Šioje OVA pamatysim jau gerai pažįstamas Nekoma ir Fukurodani bei dar dvi galingas Tokijo komandas. Kurios iš jų gaus bilietą į nacionalinį tinklinio turnyrą?

Komentarai