The God of High School

Visa tai prasidėjo kaip turnyras, kurio metu siekiama išaiškinti, kas yra stipriausias gimnazistas kovotojas Korejoje. Jin Mo-ri – Taekwondo meistras. Jis jau netrukus supranta, kad už turnyro slepiasi kur kas daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Uchuu Show e Youkoso

Penki pradinukai iš atokaus kaimelio skelbia vasaros atostogų pradžią. Netrukus jų nerūpestingą kasdienybę sudrumsčia kukurūzų laukuose rastas sužeistas šuo, kuris iš tikrųjų yra ateivis, atliekantis svarbią misiją. Norėdamas vaikams atsidėkoti už pagalbą, ateivis pasiūlo apsilankyti Mėnulyje, kur prasideda jaudinantys ir nuostabūs nuotykiai.

Lupin III: The First

Istorija apie Lupiną ir Letisiją, jiedu ketina pavogti Bresono dienoraštį, o šito nepavyko padaryti net pirmajai Lupino kartai.

Plunderer

Visi Alacijos pasaulio žmonės žymimi skaičiais esančiais ant jų kūno. Priklausomai nuo žmonių gyvenimo, jų turimas skaičius gali kirsti. Hinos mamos skaičius nukrito iki nulio ir ji buvo įtraukta į bedugnę, tačiau paskutiniai mamos žodžiai Hinai paskatino merginą rasti legendinį herojų galinti išgelbėti žmoniją.

Bleach Movie 2: The DiamondDust Rebellion – Mou Hitotsu no Hyourinmaru

Komentarai