Goblin Slayer: Goblin’s Crown

Jaunoji dvasininkė sukūrė savo pirmąją grupę, kuri pasineria į nuotykius, tačiau jau nuo pat pradžių juos ištinka nelaimės. Jiems į pagalbą ateina goblinų žudikas – žmogus, kuris savo gyvenimą skiria visų goblinų naikinimui. Kai apie jo pasirodymą pradeda sklisti gandai, sunku pasakyti, kas nutiks toliau.
Dvasininkė, goblinų žudikas, nykštukas, elfė ir driežažmogis suburia grupę, kartu jie leidžiasi į nuotykius, padeda žmonėms bei medžioja goblinus. Tačiau šį kartą gavę laišką ir padėdami kitai grupei mūsų herojai sužino apie goblinų paladiną bei planą ištobulinti metalą.
Galima goblinų evoliucija, tik ar pavyks ją sustabdyti?

Inferno Cop

Džek knife edžtaune klesti nusikaltimai, Pragaro policininkas yra brutalus įstatymų sergėtojas, kovojantis prieš galingąją Pietų kryžiaus organizaciją, norinčią užkariauti pasaulį.

Vertė Klaudijus.

The God of High School

Visa tai prasidėjo kaip turnyras, kurio metu siekiama išaiškinti, kas yra stipriausias gimnazistas kovotojas Korejoje. Jin Mo-ri – Taekwondo meistras. Jis jau netrukus supranta, kad už turnyro slepiasi kur kas daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Final Fantasy VII: Advent Children Complete

Prabėgo dveji metai po finalinės kovos prieš Sepirotą…
Nors klestintis Midgardas buvo sugriautas, gyventojai pamažu jį atstato. Tačiau juos užpuolė paslaptinga Goestigmos liga. Neturint nuo jos vaistų, ji nužudo užkrėstuosius vieną po kito, atimant iš gyventojų paskutinę viltį.
Ir taip Klaudui, pasitraukusiam iš didvyrio gyvenimo į vienatvę, vėl tenka imtis iniciatyvos.

K project: 7 Stories

Tai 7 filmai padalinti į serijas, kuriose pasakojami praeities įvykiai ir šalutinės istorijos.  Visos istorijos pasakoja ir supažindina su skirtingomis 7 karalių pusėmis.

Komentarai