Dorohedoro

Skylė – tamsus, bjaurus ir netvarkingas rajonas, kuriame stiprūs minta silpnais, o mirtis tėra kasdienybė. Vieta atskirta nuo tvarkos ir etikos kodo, tikra bandomoji zona magijos vartotojams išbandyti savo magiją. Kadangi magų rasė priklauso aukščiausiai klasei, Skylės gyventojus laiko tiesiog kirminais. Žmogžudystės, mutacijos ir eksperimentai daromi per daug nesvarstant, silpnieji kasdien lanko ligoninę.
Turintys leidimą patekti į šitą pragaro skylę ir nevaržomi valdžios gali daryti ką nori. Kaimanas – pusiau žmogus, pusiau driežas yra medžiotojas, turintis atsparumą magijai.

Mutafukaz

Tariamas Los Andželas, DŽP distopiškas metropolis, čia klesti narkotikų ir trešo kultūra, gyvena ir groteskiškos figūros, ir gaujos, kurių geriau neerzinti. Negailestingų gatvių asfalto džiunglėse gyvena didelės širdies picų išvežiotojas – Andželino. Dėl savo keistos išorės jis nepritampa prie jį supančio pasaulio. Geraširdis papuola į nemalonią bėdą, kai įsimyli paslaptingą gražuolę. Nuo jos ir prasideda beprotiški Andželino bei jo draugų nuotykiai: persekiojimai, gaudynės, kivirčas su vietine gauja, nes vienas tipas įsitikinęs, jog Andželino turi antgamtiškų galių.

Darwin’s Game

Sudo Kaname gauna pakvietimą į paslaptingą telefono žaidimą pavadinimu „Darvino Žaidimas“, tačiau vėliau suprato, kad gavo daugiau nei norėjo, nes prasidėjus žaidimui niekaip negali jo palikti.

Pet

Yra žmonių, galinčių įsiskverbti į kitų žmonių mintis ir jas kontroliuoti. Ši jėga naudojama sunaikinti paslaptis ir blogiausiu atveju nužudymui. Potencialas šios jėgos yra toks stiprus, kad galėtų sunaikinti žmogaus mintis, tačiau, tai gali atsisukti prieš valdytoją, sunaikinat jo širdį. Norint to išvengti, naudojamos grandinės užrakinti ir apsaugoti silpnas ir pavojingas širdis. Kaip ši galia paveiks paprastų žmonių gyvenimus?

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

Į lėktuvo katastrofą patenka septyni vidurinės mokyklos moksleiviai. Atsibudę jie atsidūrė paraleliniame pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir žvėrys. Tačiau to pasaulio gyventojai nežinojo, kad septyni atėjūnai buvo Žemės vunderkindai.  Taigi, jie sukuria elektrą pasaulyje, kuriame nėra elektros, sugebėjo perimti metropolijos ekonominę kontrolę, grąžino padėką kai kuriems piliečiams, iškeliant korumpuotą vyriausybę, ir iš esmės pakeičia visą sistemą. Tik ar pavyks jaunuoliams sugrįžti namo?

Komentarai