Tate no Yuusha no Nariagari | 10 epizodas

Vertė: Intru | Redagavo: Hutai | Įgarsino: Mantak

Tate no Yuusha no Nariagari (The Rising of the Shield Hero) | 10 epizodas išverstas į lietuvių kalbą. Peržiūrėti galite visiškai nemokamai.
Jums tereikia užsiregistruoti:

Registruotis arba  

Šis leidinys skirtas nemokamai peržiūrai animesub.lt svetainėje. Parsisiųsdami šį leidinį patvirtinate, kad neplatinsite jo niekur kitur be komandos sutikimo. Pažeidus taisykles bus užblokuota jūsų prieiga prie animesub.lt bendruomenės.

18 Komentarai

 1. Intru Intru  

  Donas

  [Pažadėtosios niekados šalies vaikai]

  3 Lygis

  Taškai: 228

  Kadangi senasis vertėjas nebeturėjo laiko versti šį anime, pasitarę su Phoenix ir Hutai nusprendėme pasivyti ir versti ongoing. Taip pat labai džiaugiamės, kad prie komandos prisijungė Mantak, kuris puikiai įgarsino visas serijas. Garsinimui perduota ir 10 serija, o žinant koks reaktyvinis mūsų Mantak, turbūt greitu metu turėsime įgarsintą ir naujausią ep. 🙂

 2. Efkelis Efka12  

  Ervinas Smitas

  [Žvalgų būrys]

  4 Lygis

  Taškai: 391

  Opa netikėtai ačiū 🙂

 3. Widis24 Widis24  

  Otaku

  [Otaku]

  2 Lygis

  Taškai: 103

  super 🙂 aciu

 4. Ponis Ponis  

  Otamega

  [Otaku]

  4 Lygis

  Taškai: 556

  Čia turbūt vienitelis anime kurį žiūriu 2 kartus angliškai ir lietuviškai.

 5. Bakkanneo Bakkanneo  

  Otaku

  [Otaku]

  2 Lygis

  Taškai: 67

  Ką gi. Matant visą tą haipą aplink šį šou nusprendžiau ir aš šnd prisėst ramiai ir ,,pasimėgaut”. Bet kad nebuvo kuo. Visiškai. Viena iš priežasčių buvo žinoma ta, kad isekai man asmeniškai išvis nlb praeina, bet kažkokio tai išankstinio neigiamo nusistatymo dėl šito animiūkščio tikrai neturėjau. Pati istorija per pirmus 10-imt epų jau ant tiek suskubinta pasirodė kad jopšikmat. Dažniausiu atveju greitas story-tellingas animėj yra gėris, bet čia mano manymu pats geriausias pavyzdys iš visų mano matytų animiūkščių (kol kas) kaip visiškai absoliučiai ir totaliai nereikia daryti rušinant istoriją. Nu nereikia taip daryti mieli japonai. Nžn nžn… Veikėjai irgi top kek. Stebėjau aš juos ir visąlaik krapščiau galvą: jie čia parodija nori padaryt ar ką? Ta mergaitė-meškėnė ypač. Meh žodžiu, nežinau kaip kitiem, ir sorriuks jei kam nuotaiką numušiau bet didelis nusivylimas man šitas šedevras kol kas 😀 Čia žinoma viskas iš labai šališkos ir subjektyvios mano pusės (kaip ir minėjau, isekai ne prie širdies man), bet nu čia totaliai jau. Ir net nėra taip, kad asmeniškai heitinčiau visus isekai padriat, ar dar ką… Konosuba ir No game no life su kokiu twelve kingdoms isekajaus kaip sub-žanro, absoliutūs perliukai, tikrai gerą laiką su jais apturėjau. Bet šitas skydo herojus tai spjovė man į veidą nevaikiškai taip 😀 Dedu onhold ir nežinau ar kada beprisiversiu pabaigt jį.

 6. Intru Intru  

  Donas

  [Pažadėtosios niekados šalies vaikai]

  3 Lygis

  Taškai: 228

  Atnaujinta su lietuvišku įgarsinimu. 🙂

 7. Klajunas klajunas  

  Donas

  [Pažadėtosios niekados šalies vaikai]

  3 Lygis

  Taškai: 254

  Ant pacios geriausios vietos pasibaige 😢😢😢😢😢

 8. Psihas Psihas  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 162

  Vertimas geras bet ar visas dalys bus išverstos?

 9. Bevardiss Bevardiss  

  Otamega

  [Otaku]

  4 Lygis

  Taškai: 515

  Gal kas žino ar yra anglu kalba išejusiu seriju?

 10. modxsss modxsss  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 207

  yra dar koks panasus anime?

Palikti komentarą