Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Buvęs „Sendai Josei“ gimnazijos bėgimo klubo bėgikas Kakeru Kurahara persekiojamas dėl to, kad apsivogė parduotuvėje. Sprukdamas nuo pardavėjo, jis netikėtai sutinka Haidžį Kijose. Haidžiui į akis krinta Kakeru vikrumas. Po trumpo pokalbio paaiškėja, kad abu vaikinai priklauso tam pačiam „Kansei“ universitetui. Haidžis pasiūlo Kakeru apsigyventi nušiurusiame „Chikusei-sou“ bendrabutyje, kuriame įsikūrę dar 8 studentai. Nors ir nenoriai, Kakeru sutinka, kadangi lošimo namuose neteko užstato butui.

Vakare visiems susitikus, Haidžis atskleidžia, kad jie gyvena universiteto bėgimo ir atletikos klubo bendrabutyje, o jo tikslas – „Hakone Ekiden“ – vienas žinomiausių estafetinių maratonų Japonijoje. Deja, Haidžis ir Kurahara yra vieninteliai, turintys tikros bėgimo patirties. O blogiausia tai, kad niekas net nenori prasidėti su šia beprotiška idėja. Iki varžybų lieka mažiau negu metai. Ar Haidžiui pavyks įtikinti kitus ir išpildyti savo svajonę – dalyvauti „Hakone Ekiden“?

„Production I.G“ pristato dar vieną nuostabų kūrinį. „Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru“ nuo kitų anime labiausiai skiriasi tuo, kad jis paremtas ne manga, light novel, ar web novel, bet Šijon Miura knyga.

Nuostabus garso takelis, puikiai išvystyti veikėjai, įtraukiantis siužetas. Net jeigu nesate bėgimo ar sporto gerbėjas, privalote susipažinti su šia istorija.