Klausk čia!

Sveiki visi! Daug kam kyla klausimų, kurie dažniausiai užduodami anime komentaruose ar šaukyklose. Todėl, kad nesikartotų klausimai, sudėsime juos į vieną vietą – šį straipsnį.

Kaip viskas bus? Šio straipsnio komentaruose, rašykite savo klausimus, į kuriuos bus atsakoma kai tik komandos nariams atsiras laiko, o platesnės temos bei svarbesni klausimai su atsakymais bus sudėti į šį straipsnį.

 

Pirmas klausimasKada kita serija?

Visų pirma, reikia žiūrėti į suplanuotus, kartais būna, kad žmonės klausia nepasižiūrėję, o serija jau būna suplanuotose įkėlimuose. Kitas dalykas, šis projektas paremtas savanoryste, niekam nemokama, visi tai daro iš malonumo ir turėdami laisvo laiko. Tačiau kartais būna, kad gyvenime iškyla neplanuotų dalykų ir reikia perskirstyti prioritetus, todėl vertimai būna atidedami vėlesniam laikui, mėnesiui ar keliems. Patarimas: Nepradėti žiūrėti anime, kol jo dar pilnai neišvertė.

Antras klausimas – Ar versite tą ar aną anime?

Į šitą klausimą nėra vieno atsakymo, tačiau visada galite pateikti savo siūlymą versti šitoje skiltyje.

Trečias klausimas – Kiek iš viso bus serijų?

Serijų skaičius rašomas po anime pavadinimu šitoje skiltyje.

Ketvirtas klausimas – Ar bus „tęsiamas“ DxD [?] sezonas ar filmas? Ar šiaip koks kitas anime?

Niekas iš dabartinių vertėjų neketina to daryti, nes jų nedomina tokie anime, tačiau TU gali būti tas, kuris jį išvers, jei nori prisijungti prie mūsų, užpildyk formą ir įveik pirmą kliūtį štai čia! Apskritai dėl vieno ar kito anime užbaigimo niekas nėra įpareigotas, nes tai hobis, todėl dar kart primenu, žiūrėti tada, kad jis yra išverstas visas!

 

Laukiame jūsų klausimų. Pakartotiniai klausimai ir tie, į kuriuos jau yra atsakymai, bus trinami.

Komentarai