Kimetsu no Yaiba Įvadas

Sveiki.

Visai neseniai pradėjau versti Kimetsu no Yaiba ir po 3 serijos išvertimo sumaniau pasidalinti savo mintimis,  sužinoti ką apie šį anime mano lankytojai ir galbūt ir pritraukti naujų žiūrovų. Pats anime man pasirodė kaip kelių neseniai žiūrėtų mišinys – Dororo, Boku no Hero Academia na ir gal koks Sword Art Online.


Veiksmas vyksta Japonijoje, tačiau šiame laikotarpyje gyvena ir žmonės, ir demonai. Demonai agresyvūs, o jų kraujui patekus į žmogaus kūną, žmogus virsta pusžmogiu/pusdemoniu (taip jie dauginasi). Demonai kaip ir vampyrai, nemėgsta šviesos, aktyvūs nakties metu, medžioja žmones, kartais užpuola žmonių namus kol visi miega. Na, kaip ir visur prieš piktadarius turi kovoti kokia nors grupė, tai šiame anime yra demonų žudikai.

Pagrindinis veikėjas Tandžiro primena vienų mėgstamą, kitų nekenčiamą Kiritą. Jis labai myli savo šeima, po tėvo mirties stengiasi visais pasirūpinti. Gyvenant kalnuose nuolat tenka keliauti į papėdėje esantį miestą, kur jis bando užsidirbti pinigų bei padėti ten esantiems gyventojams. Na, o ir pats turi unikalią uoslę, kuri padeda išsisukti iš sunkių situacijų, atpažinti žmones, gyvūnus ar net galimą pavojų.  Tik kaip žmogus jis labai pareigingas ir jautrus. Nors mano, kad turi visiems padėti ir labai stengiasi, dažnai jam koją pakišą jo gerumas, per kurį gali mirti ar netekti artimųjų.

Po 3 serijos viskas darosi įdomiau, pagaliau anime kūrėjai nepabijojo laiko pokyčio. Pagrindinis veikėjas uoliai treniruojasi, daug nukenčia ir tie mokymai užtrunka 2 metus, kas tikrai patiko. Pagaliau iš jautraus ir vos ką te sugebančio jis pramoksta įvairias technikas, naudoja primityvų kvėpavimą padėsiantį jo kūnui, sustiprėja fiziškai, protiškai. Tai savotiškai priminė Midorijos ir Visagalio treniruotes, tik su didesniu laiko tarpu, greitesniais rezultatais bei daugiau kančių.

Žinoma, labai patiko, kad prie šio anime prisidėjo mano mėgstami įgarsintojai. Urokodaki – Ootsuka Houchuu (Satou, Jiraiya), Giju – Sakurai Takahiro (Tosaki, Grifitas, Makišima Šougo). O Ufotable studijos animacija kaip visada kerinti.

Paties turinio nenoriu atskleisti, bet jeigu patiko Sword Art Online, Dororo ar Boku no Hero Academia, galite išbandyti ir Kimetsu no Yaiba. Tobulėjantis veikėjas, humoras, kelionės, stiprūs priešai, veiksmas ir truputį dramos.

18 komentarų

 1. Ponis Ponis  

  Mikasa Ackerman

  [Žvalgų būrys]

  5 Lygis

  Taškai: 924

  Kur 3 epizodas?

 2. Osikas3 Osikas3  

  Džo

  [Megalo Boksininkai]

  6 Lygis

  Taškai: 1407

  Neblogas anime, Sword Art Online man i sita nelabai panasus, o labiau i akame ga kill. Vertas demesio!

 3. rimga112 rimga112  

  Otamega

  [Otaku]

  6 Lygis

  Taškai: 1222

 4. Lyrika Lyrika  

  Arminas Arlertas

  [Žvalgų būrys]

  2 Lygis

  Taškai: 123

  Na po tokio detalaus pristatymo ir pačiam sukilo noras pažiūrėti, kas čia per šedevras :))

 5. Ezty Ezty  

  Ema

  [Pažadėtosios niekados šalies vaikai]

  4 Lygis

  Taškai: 360

  Tikrai geras anime patariu ir toliau versti kitas serijas , labai aciu kad esat <3

 6. fargos fargos  

  Mikasa Ackerman

  [Žvalgų būrys]

  5 Lygis

  Taškai: 1175

  Man tai paliko įspūdį pats piešimas – labai vizualiai patrauklus. Plius istorija įtraukianti, geras humoro ir veiksmo balansas. Taip pat patinka pagrindinio herojaus virsmas. Jis nors ir galvotas, bet puikiai parodyta kaip viską reikia užsidirbti, išmokti, pasiekti pačiam, kad įgudžius reikia lavinti, o galios neapsireiškia iš niekur. Lauksiu naujų serijų 😉

 7. Elgstant Elgstant  

  Mikio Širato

  [Megalo Boksininkai]

  4 Lygis

  Taškai: 467

  Pergreit Hutai anime garbini kaip sakant, daugumos atveju pradžia gera būna, o vėliau nusigrybauja 🙂

  • Hutai Hutai  

   Tanaka Koudžis

   [Ajin pusžmogiai]

   4 Lygis

   Taškai: 425

   Pradinė nuomonė tam, kad pritraukti publiką. Aš jau 5 metus nerandu gero anime, kuris atitiktų mano standartus. Banana Fish dar buvo arčiau to. Kimetsu no Yaiba, jei atvirai, kol kas 5/10 Pagrindinis herojus – eilinis verksnys. Eilinis šounenenas, kai MC netenka šeimos, bando kažką padaryti, rėkia, verkia, turi tikslą, bando jo siekti būdamas naivus. Jeigu šeima žinojo apie demonus iš giminės pasakojamų istorijų galėjo keisti gyvenamąją vietą ar bent jau imtis kokių nors atsargos priemonių. O dabar įprasta įžanga kaip per attack on titan, akame ga kill ir pan.
   Treniravosi kone metus laiko ir tesugebėjo tapti judresnis, pasirodė kažkokia mergina perkirtusi akmenį ir štai per 6 mėn. išmokė kvėpavimo metodo ir dabar tas veikėjas overpowered kuriam laikui tapo. Nieko ypatingo. Klišės, įprasti dalykai.

   Kas patiko, tai garso takelis ir pažįstami įgarsintojai. 🙂 Taigi šio anime aš tikrai negarbinu, tik noriu sudominti žiūrovus. O apžvalgą vėliau parašysiu, kai baigsiu versti visą.

   • Ponis Ponis  

    Mikasa Ackerman

    [Žvalgų būrys]

    5 Lygis

    Taškai: 924

    Čia aprašei vos nekiekvieno anime siužetą. :’)

    • Hutai Hutai  

     Tanaka Koudžis

     [Ajin pusžmogiai]

     4 Lygis

     Taškai: 425

     😀 tai kad taip ir yra. Naivuolis iš kaimo kažko netenka. Turi tiskslą, randa savo išgelbėtojus, pusę anime nieko nepadaro, daug kalba ir verkia, o vėliau kažką sumala ir vuolia, metų veikėjo titulas.
     Nepalyginsi su Monster. ;/

     • Lyrika Lyrika  

      Arminas Arlertas

      [Žvalgų būrys]

      2 Lygis

      Taškai: 123

      Monster – čia jau klasika, tokių tipo anime iš tikrųjų net nežiūriu, jis buvo vienintelis ir vis tiek geriausias 🙂 Vertinti balais nevertinsiu, nes kam vertinti tobulą dalyką? :))

     • Miesto_Druidas Miesto_Druidas  

      Otaku

      [Otaku]

      2 Lygis

      Taškai: 80

      Lygina mat su Monster :D. Geriau lyginkit su kitais to žanro kūriniais, kurie jau įsitvirtinę žanro aukštumoje, turiu omeny Fullmetal Alchemist: Brotherhood ar Hunter x Hunter (2011). Bet čia ir taip akivaizdu, kad Yaibai iki jų toli kaip iki Andromedos galaktikos.

   • Elgstant Elgstant  

    Mikio Širato

    [Megalo Boksininkai]

    4 Lygis

    Taškai: 467

    Aš galvojau tu čia išaukštinai anime šitą 😀 Atleisk ne taip supratęs būsiu. Šiaip tai labai eilinis anime man šis, o labiausiai nuvilia, kad vaikinas kaip pana (tiek elgesiu, tiek piešimu), o dar tie auskarai… Pirmom minutėm galvojau pana veikėja pagrindinė bus 😀 Manau kiekvienas anime suranda savo žiurovą, apačioje su Monster lyginat, bet kažkaip keistai atrodo, kai šių anime žanrai mano galva visai skirtingi 😀

   • Miesto_Druidas Miesto_Druidas  

    Otaku

    [Otaku]

    2 Lygis

    Taškai: 80

    Gal nereikėjo šito komentaro? 😀 Kažkokia dabar priešprieša gavosi, kur pristatyme viskas blizga ir nudažyta rožine spalva, o giliau va toks komentaras pūpso, persmelktas negatyvu. Sutrikdysi dar jaunuosius žiūrovus, kurie žėrinčiom akimis leidžiasi į naują anime nuotykį :).

 8. Elgstant Elgstant  

  Mikio Širato

  [Megalo Boksininkai]

  4 Lygis

  Taškai: 467

  Man kas labiausiai sujuokino tai, kad jis apie 2 metus treniruojasi, o ta jo sesuo pusiau žmogus, pusiau demonas ramiai miega. Dabar kai baigs treniruotis tikriausiai pabus ir toliau lyg niekur nieko veiksmas rutuliosis. BTW pakvietė daktarą apžiūrėt ją.. Krč demonų daktarų būna dar?:D Labai man čia logikos veiksnių trūksta 😀 Nepykit, kad stumiu :S

 9. MantasB MantasB  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 150

  a

 10. Edimetra Edimetra  

  Erenas Jėgeris

  [Žvalgų būrys]

  3 Lygis

  Taškai: 269

  Paziurejus pirma serija, tai toks, laikui prastumti tikrai tinkamas. Labiausiai patiko pati animacija. Tikrai patrauke aki. Pagrindinis veikejas, kaip dar 100 tokiu pat verksniu, nieko ypatingo. Karts nuo karto isijungsiu paziuret, kai nebus ka veikti 😅

Palikti komentarą