• Given

  Kai gitaros skambesys ėmė nebeteikti tokio džiaugsmo, kaip ankščiau, Ritsuka Uonojama visiškai netikėtai sutiko Mafujį Sato. Nors Mafujis iš pradžių atrodo visiškas nemokša ir absoliučiai nieko nenutuokiantis muzikoje. Greitai visi supranta, kad jis totalus genijus, o jo balsas gniaužia kvapą. Vos Ritsuka išgirdo dainuojantį Sato, jo pasaulis pasileido visu greičiu.

  Skaityti toliau (6) »
 • Carole & Tuesday

  Praėjo jau penkiasdešimt metų nuo žmonijos migravimo į Marsą pradžios. Tokiu metu didžiąją dalį pramogų kuria kompiuteriai, o žmonės lieka tik pasyvūs vartotojai. Tik yra tokia mergina, kuri stengiasi išgyventi Alba didmiestyje. Ji dirba nepilnu etatu ir siekia tapti muzikante. Jos niekad nepaliko toks jausmas, lyg kažko trūktų. Jos vardas […]

  Skaityti toliau (5) »
 • Nitaboh

  Vaikystėje Nitaro pakirto liga, dėl kurios jis apako. Jis paveldi šamisen, kurį kadaise naudojo jo velionė motina. Grojimo pagrindų išmoksta iš aklos šamisen muzikantės. Padedamas senų ir naujų draugų jis eina keliu, vedančio link jo didžiojo likimo – šamisen Tsugaru stiliaus įkūrimo.

  Skaityti toliau »
 • Magic-Kyun! Renaissance

  Pasaulyje, kuriame menas tampa magija, žmonės, galintys su savo Magiškaisiais Menais įkvėpti aistrą kitų žmonių širdyse, vadinami Artistomis. Privačioje Hošinomori Magiškųjų Menų mokykloje, kuriame yra mokomi Artistos, staiga atsiranda nauja mokinė vardu Kohana Aigasaki.  Kohana išrenkama į kasmetinio Hošinomori mokyklos kultūrinio vasaros festivalio rengiamąjį komitetą. Ji leidžia laiką su kitais šešiais komiteto nariais, […]

  Skaityti toliau »
 • Liz to Aoi Tori

  Tai istorija apie Lizą, merginą, kuri buvo vieniša. Vieną dieną ją ateina aplankyti visai nepažįstama mergina ir greitai jos tampa labai artimos draugės.

  Skaityti toliau (3) »