Soredemo Sekai wa Utsukushii

Saulės karalystėje saulė yra kasdienio jos piliečių gyvenimo dalis, o lietus yra tai, apie ką jie net nėra girdėję. Tačiau tolimoje žemėje, vadinamoje „Lietaus kunigaikštyste“, oras yra atvirkščias ir visi turi galią kurti savo lietų. Per tris trumpus metus nuo jo karūnavimo Livijus Ifrikia užkariavo visą pasaulį ir išplėtė Saulės Karalystės įtaką. Sužinojęs apie galias kurti lietų, Livius nusprendžia vesti Nika Remerciera, vienos iš „Lietaus kunigaikštystės“ princesių. Tačiau už Saulės karalystės ribų pasklido gandas, kad Livius yra žiaurus, negailestingas ir tironiškas valdovas, o žodis pasiekęs princesę pradeda ruoštis blogiausiam. Tačiau kai ji pagaliau susitinka su savo sužadėtiniu, Nika atranda, kad jis yra visiškai kitoks žmogus, nei ji iš pradžių tikėjosi.

Otona no Bouguya-san

Šiame magiškame pasaulyje istorija prasideda nuo Kautzu. Mergina jį išgelbėja nuo monstrų, o atvykęs į miestą jis randa šarvų parduotuvę nuotykių ieškotojoms, tačiau ten parduodami šarvai itin vulgarūs. Kaip tai paveiks jo gyvenimą?

Drifting Dragons

Pasaulyje nebeliko daug resursų, todėl žmonės pakėlė akis į dangų ir nusprendė medžioti drakonus, iš kurių gamina vaistus, aliejų, maistą ir kitus dalykus. Nors mažai kas pasiryžtą į kovą stoti su skraidančiais milžinais, yra grupė žmonių, turinčių laivą Quin Zaza. Šio laivo įgula pragyvena iš drakonų medžioklių, tačiau ar viskas klostysis taip lengvai?

 

Pet

Yra žmonių, galinčių įsiskverbti į kitų žmonių mintis ir jas kontroliuoti. Ši jėga naudojama sunaikinti paslaptis ir blogiausiu atveju nužudymui. Potencialas šios jėgos yra toks stiprus, kad galėtų sunaikinti žmogaus mintis, tačiau, tai gali atsisukti prieš valdytoją, sunaikinat jo širdį. Norint to išvengti, naudojamos grandinės užrakinti ir apsaugoti silpnas ir pavojingas širdis. Kaip ši galia paveiks paprastų žmonių gyvenimus?

Sukitte Ii na yo

Tačibana Mei rami ir neprentenzinga mergina, kuri per 16 gyvenimo metų taip ir nesugebėjo susirasti nei vieno draugo. Vieną dieną ji netyčia sužaloja populiarų mokyklos vaikiną – Kurosavą Jamato, kuris dėl visiškai nepaaiškinamos priežasties susidomi mergina. Jis savavališkai pasiskelbia jos draugu ir galiausiai dėl šito Mei pradeda suprasti draugystės vertę ir ima atsiverti kitiems žmonėms.

Komentarai