Yondemasu yo, Azazel-san

Demonai – egzistuoja ir jie… velniškai simpatiški! Yasuhisa Kubo sukurta “Tave iššaukė, Azazeli!” istorija tai komedija visiškai be stabdžių. Čia bus visko: ir aštrių žodelyčių ir netikėtų situacijų, kartais absurdiškų. Jei jums jau sukako 17 metų ir mėgstate juodą humorą, tai ši komedija kaip tik jums!

Rinko Sakuma įsidarbina detektyvo Akutabe agentūroje, jos viršininkas praktikuoja juodąją magiją ir iššaukia demonus, kad išspręstų klientų problemas. Akutabe, iššaukęs Azazelį – gašlumo demoną, pažada jam, kad po “sėkmingo” užduoties įvykdymo, jis supažindins Azazelį su savo padėjėja. Azazelis, trokšdamas laisvės vykdė visus pavedimus ir svajojo būti Rinko partneriu. Ir kai jau rodės, kad jis ištrūko iš Akutabės gniaužtų, detektyvas priverčia pagalbininkę sudaryti sutartį su Azazeliu. Tokiu būdu Azazelis ir vėl tapo Akutabės tarnu, nors ir netiesiogiai. Be Azazelio jaunąjai Rinko padeda ir Belzebubas, demonas aristokratas, turintis neįprastą įprotį maitintis žmonių ir šunų ekskrementais. Trečioji pagalbininkė – demonė-undinė Undina, kurios specializacija – pavydo jėga, sugebanti sukelti tikrą chaosą. Kartu su “naujuoju partneriu” studentė privalo vykdyti užsakymus ir stengtis pačiai nuo jų nenukentėti. Tačiau demonus medžioja angelai, kurių pagrindinis tikslas – pasaulio išvadavimas nuo tamsiųjų jėgų. Tad jei angelui į rankas papuls demono grimuaras – demonui galas…

Demonų personažai atrodo meiliai dėl demonologo detektyvo Akutabe sudaromo barjero. Atėję į žmonių pasaulį, jie netenka pusės savo jėgų, bet ir likusių užtenka, kad sukeltų tikrą chaosą. Kaip juos sutramdyti, kaip priversti padaryti tai, ko nori – pagrindinis Akutabe ir jo asistentės Saku, rūpestis.

Anime adaptacijoje režisierius Tsutomu Mizushima sugebėjo išsaugoti siužeto veržlumą, nutrūktgalvišką humorą ir situacijų netikėtumus.