Hunter x Hunter (2011) | 1 Epizodas

Vertė: BaDas | Redagavo: Diaxminde

Hunter x Hunter (2011) | 1 Epizodas išverstas į lietuvių kalbą. Peržiūrėti galite visiškai nemokamai.
Jums tereikia užsiregistruoti:

Registruotis arba  
video

Šis leidinys skirtas nemokamai peržiūrai animesub.lt svetainėje. Parsisiųsdami šį leidinį patvirtinate, kad neplatinsite jo niekur kitur be komandos sutikimo. Pažeidus taisykles bus užblokuota jūsų prieiga prie animesub.lt bendruomenės.

10 komentarų

 1. Edimetra Edimetra  

  Tanaka Koudžis

  [Ajin pusžmogiai]

  4 Lygis

  Taškai: 455

  na pažiūrėjus pirmą seriją, pasirodė visai nieko toks. Muzika nerėžia ausies, piešimas netrikdo regos, dėl veikėjų ir istorijos dar reiks palūkėti, bet kol kas žiūrėsim toliau 😉

 2. Augas Augas  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 184

  Neblogas.

 3. renaldas-mankus Renaldas Mankus  

  Anime mėgėjas

  [Otaku]

  1 Lygis

  Taškai: 23

  Mates visa eng sub ir galu pasakyti anime geras tikrai

 4. Demon Domas  

  Mikasa Ackerman

  [Žvalgų būrys]

  5 Lygis

  Taškai: 925

  Visai geras anime
  Laukiu kitu seriju

 5. ๏๓ε𝔤ค ⚆ _ ⚆ Rolandas Rudzevičius  

  Otaku

  [Otaku]

  2 Lygis

  Taškai: 118

  Džiugu matyti, kad pasirodė dar vieną šaunus anime!

 6. ๏๓ε𝔤ค ⚆ _ ⚆ Rolandas Rudzevičius  

  Otaku

  [Otaku]

  2 Lygis

  Taškai: 118

  *vienas (privėliau klaidų..)

 7. sigitas sigitas  

  Anime mėgėjas

  [Otaku]

  1 Lygis

  Taškai: 0

  1999m versija man labiau patiko del savo tamsaus fono, bei soundtrack’u, taciau ir sitas reborn’as ne ka prastesnis. 2011 itraukia nuo pat pradziu, kai 1999uju pradzia yra leta ir kazkiek nuvylianti. pirmoji arka supazindins jus su HxH pasauliu, siek tiek uztruks kol jus gan rimtai prikabins, bet laukimo vertas, nes kas lauks toliau tai tik neisdildomi ispudziai. kuo sis skiriasi nuo kitu tokio zanro anime, kad istorija nera pasakojama aiskiai ir is eiles. labai daug plot twistu, nenuspejamumo tikrai netruksta. gal kazkiek akis res kovu stilius, kuris su laiku tik geres, mastymas pagr veikejo. bet visumoj, anime sedevras, pilnas veiksmo, komedijos, mistikos. prie characteriu prisirisimas garantuotas. daug laiko skirta kiekvieno veikejo asmenybei bei istorijai. kiekvienas yra unikalus, bet prie ju steoretipines etiketes nepriklijuotos. toje pacioje situacijoj atsidures veikejas elgsis kitaip. sis anime ir parodo kaip psichologiskai charakteriai rutuliojantis serijoms keiciasi. tikiuosi, kad vertimas ir toliau vyks (pagarba vertejui), jog kuo daugiau anime fanu pamatytu, ir nesvarbu kurio zanro jus esat megejas, manau megausites juo lygiai taippat kaip ir as.

Palikti komentarą