Dragon Ball Heroes | 11 Epizodas

Vertė: Hutai | Redagavo: Intru

Dragon Ball Heroes (Drakonų kova - Herojai) | 11 Epizodas išverstas į lietuvių kalbą. Peržiūrėti galite visiškai nemokamai.
Jums tereikia užsiregistruoti:

Registruotis arba  
video

Šis leidinys skirtas nemokamai peržiūrai animesub.lt svetainėje. Parsisiųsdami šį leidinį patvirtinate, kad neplatinsite jo niekur kitur be komandos sutikimo. Pažeidus taisykles bus užblokuota jūsų prieiga prie animesub.lt bendruomenės.

11 komentarų

 1. Esperas Pasli  

  Otamega

  [Otaku]

  5 Lygis

  Taškai: 931

  Lol. Pradžioje aiškiai parašyta, jog leidinys priklauso filmai.in svetainei. Taip, žinau, jog filmai.in pavogė iš kitur, bet chujne, kai filmai.in išvertė, animesub.lt čia įkėlė, o po to sako, jog nie jie iš filmai.in vogia, o filmai.in tipo vogia iš animesub. Liers.

  • Intru Intru  

   Mikasa Ackerman

   [Žvalgų būrys]

   5 Lygis

   Taškai: 627

   Kas čia, dar vienas raidax? Reikės ir su tavim atsisveikint gal. 🙂

   • Esperas Pasli  

    Otamega

    [Otaku]

    5 Lygis

    Taškai: 931

    Wtf? What do you mean? Aš jūsų nepeikiu ir man tai kas, tik pasakau kritiką ir ką galėtumėt bent išimt, nes jau taip akivaizdu į akis krenta 😀

    • Intru Intru  

     Mikasa Ackerman

     [Žvalgų būrys]

     5 Lygis

     Taškai: 627

     Tu sakai kad mes melagiai. Palygink kiek jie paima iš mūsų ir kiek mes iš jų. Šitų jų šiukšlių vpš galėtume nekelt, bet nemokamai suteikiam savo žiūrovam;)

  • NekoNeko Kamilė  

   Normanas

   [Pažadėtosios niekados šalies vaikai]

   5 Lygis

   Taškai: 995

   Meh, filmai.in vagia iš animesubo ir dar taškų už tai prašinėja. Čia bent jau nemokamai.

  • MaDaddy Twist'as  

   Otamega

   [Otaku]

   4 Lygis

   Taškai: 575

   Tu dziaukis, kad gali sitoje svetaineje viska ziureti nemokamai, zmones turi gaisti ar prarandyneti laiko del anime vertimo, kad tik dziugintu zmones. Tau dabar tik parupo kas is ko vagia tu geriau ziurek kur tau labiau apsimoka, jei tu nori deginti pinigus tai rinkis Filmai.in, o jei nori greiciau ir su LT subtitrais paziureti pacius naujausius anime epizodus kur kitur turbut lietuvoje nerasi rinkis Animesub.lt svetaine, nes zmones cia stengiasi dziuginti mylincius anime. 🙂

 2. Velnes Velnes  

  Otamega

  [Otaku]

  5 Lygis

  Taškai: 747

  Patariu nesinervuoti visokiu zmoniu yra visokiu reikia. manau 99.9% lankytoju dziaugesi sia svetaine ir jusu darbais o i likusius galit nekreipti demesio:)

 3. Tautvydassfs Tautvydassfs  

  Otamega

  [Otaku]

  4 Lygis

  Taškai: 379

  Jirenas atrodo daug silpnesnis negu drakonu kovos super serijose, ir tai visas anime atrodo vos vienu smugiu ištaško visus poto jau lengvai prasileidžia, bišk non logic ir strange anime bet žiūrėti galima

 4. Priedas_Negras Priedas_Negras  

  Anime mėgėjas

  [Otaku]

  1 Lygis

  Taškai: 12

  verskit 12 greiciau

Palikti komentarą