Yakusoku no Neverland įvadas

Sveiki visi!

Dažnai apie knygą sprendžiama iš jos viršelio, todėl pagalvojau, kad galbūt kartais reikėtų mūsų lankytojams kiek detaliau aprašyti naujus mūsų projektus. Pasistengsiu “nespoilinti”, tačiau visiems mėgstantiems šiurpuliukus, įtampą, bei paslaptis, rekomenduoju pažiūrėti mūsų naujausią projektą:
Yakusoku no Neverland (The Promised Neverland).

Paskaitęs žmonių komentarus po “Banana Fish Apžvalga” blogo įrašu supratau, kad aš ir pats, kaip žiūrovas, neretai vien iš pavadinimo ar paveikslėliu nusprendžiu, ar man anime patiks ar ne. Kai pirmą kart išgirdau “Banana Fish” pavadinimą, galvojau, jog tai bus buka nesąmonė apie kažkokią žuvį 😀 Žinoma labai klydau. Tai vienas rimtesnių ir sunkesių anime iš rudens sezono.

Tą pati galiu pasakyti apie “Yakusoku no Neverland“. Pamatęs vaikus pagrindiniame paveikslėlyje, bei pavadinimą apie kažkokią “svajonių šalį” pagalvojau, jog bus eilinis vaikiškas šou. Ir vėl suklydau. 🙂 Pažiūrėjęs pirmą epizodą iš karto įsitraukiau ir ėmiau laukti sekančio. Anime pilnas paslapties, jau nuo pirmų epizodų sukuriama gana “creepy” atmosfera, pasėjama krūva paslapčių ir nežinomybės. Iš pirmo žvilgsnio, anime turi nemažai panašumų su visų taip pamėgtu “Attack On Titan” – greitai besivystanti istorija, vaikų izoliacija, nepažįstamas pasaulis už vaikų namų ribų, priešai tiek viduje, tiek išoriniame pasaulyje, ir stipriomis, bei skirtingomis asmeninėmis savybėmis pasižymintys pagrindiniai personažai. Kaip jie pritaikys tas savybes ir suksis iš padėties pamatysime sekančiuose epizoduose. Todėl tikrai rekomenduoju visiems nepatingėti ir pažiūrėti mūsų išverstas serijas, bei parašyti savo nuomonę.

Gero savaitgalio!

4 Komentarai

 1. Hutai Hutai  

  Takešis Kotobukis

  [Ajin pusžmogiai]

  3 Lygis

  Taškai: 228

  Po tokio įvado taip ir norisi žvilgtelti kas ten per anime. Kadangi prie šio anime prisidedu redaguojant, iš pradžių taip pat nieko ypatingo nesitikėjau. Pati animacija labai patiko, nes labai gerai perteikta pasaulio atmosfera ir veikėjų emocijos. Viskas prasideda puikiai apšviestuose kambariuose, lauke žaidžiantys vaikai mėgaujasi saule, tačiau ilgai netrukus matome juos vis kitose situacijose. Miške rūkas, besimokinant šviesa ir visas dėmesys ant stalo ir veikėjų veidų, o kiek vėliau, vis augant įtampai ir po truputį atsiskleidžiant keletai to pasaulio paslapčių viskas darosi vis tamsiau ir tamsiau. Veikėjai tikrai emocingi – prisirišę prie šeimos, mėgaujasi žaidimais. Tačiau greitai išsigąsta, kartais bando nuslėpti tikrus jausmus, bet šitai tikrai matosi kiekviename veikėjų veiksme.

  Na o šiaip truputį paskaičiau mangą, galvojau tik pažiūrėsiu kiek ten panašumų ir jau po 15 minučių negalėjau atplėšti akių, taip įtraukė, kad skaičiau iki 4 ryto be sustojimų. Labai tikiuosi, kad anime liks arčiau mangos, nes patikėkit mūsų laukia labai daug “plot twists”. Patarimas – žiūrėkit atidžiai, nes menkiausios detalės turi labai didelę reikšmę ir bus lengviau suprasti. Per daug nepasakosiu, bet tikrai labai laukių sekančių serijų 😀

 2. Au12 Au12  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 224

  Kai pirmą kartą pamaciau iskart sudomino, o po sitos apzvalgos tikrai reikes pažiureti

 3. Velnes Velnes  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 230

  Aciu uz apzvalga butinai paziuresiu:)

 4. Aelynn Aelynn  

  Otamega

  [Otaku]

  3 Lygis

  Taškai: 237

  Būtinai pažiūrėsiu

Palikti komentarą