Tas keistas jausmas…

Neseniai peržiūrėjau vieną anime ir tiesiog psichologiškai negalėjau susitaikyti su tokia keista pabaiga….. Tad akimirksniu susiradau mangą ir per mažiau nei savaitę surijau 255 skyrius… Ir vis tiek man maža… Viską perskaičius užplūdo toks praradimo jausmas, o ką toliau daryti? Kur dar rasti tokią gerą istoriją?

Žinau, kad ne mane vieną aplanko šis jausmas, kai istorija baigiasi, bet tu tiesiog neįstengi su tuo susitaikyti ir išnaršai visą internetą, kad galbūt dar kažką apie tai rasi….

Bet praeina kažkiek laiko ir vėl nurimsti, kol neužtinki dar vienos genialios istorijos ir karuselė ima suktis iš naujo… Keistas jausmas…. Bet be galo malonus potyris, pergyventi dėl veikėjų, džiaugtis už juos, išdėti į šuns dienas jų priešus ir apsiverkti per emocionalias scenas…. Manau anime ar mangą galima laikyti tikrai sėkmingu, kai sužadinami bent keli jausmai, nes jei peržiūrėjus anime ar perskaičius mangą nesuvirpinamas nei vienas jausmas, tai ar galime laikyti tuos darbus tikrai sėkmingais? Jei jie nepasiekė žiūrinčiojo ar skaitančiojo širdies?

Ką jūs apie tai galvojate? Ar sutinkate su manimi, o gal turite visiškai priešingą nuomonę? Būtų įdomu sužinoti 😉

Palikti komentarą

  1. Puikiai žinomas jausmas. Pasižiūrėjus Monster buvo gana sunku rasti ką nors panašaus, kas nors kiek prilygtų savo istorija, mintimis, animacija ir pan. Galima sakyti, kad pasižiūrėjus tą anime, susidariau visiškai naujus vertinimo kriterijus, pagal kuriuos atsirenku anime ir kokį balą skyriu jį peržiūrėjus. Būtent po monster turėjau savo anime sąrašą taisyti iš naujo ir absoliučiai visiem sumažinti balus.

    Žinoma, kitų perliukų atradau, bet tikriausiai dėl didelių reikalavimų pradėjau mažiau žiūrėti įvairius anime. Buvo gana didelis laiko tarpas, kur iš 2 anime sezonų išsirinksiu 1-2 anime ir pakaks. Vis dažniau ieškodavau ko nors iš senesnių, tikint, kad rasiu tą gėrį.

    Tikriausiai tos pertraukos ir darbai prie senesnių projektų leido pailsėti. Dabar vėl pradedu žiūrėti daugiau anime.
    Neseniai matytas Made in Abyss ( kad ir kaip snobai jį peikia) sukėlė didelį norą jį išversti. O dabar dar keletas perliukų – koi wa ameagari no you ni ir B: The Beginning. Manau, juos išversiu, nes būtent šie anime sukėlė daugiau jausmų ir norą žiūrėti vis daugiau, sužinoti kas nutiks, kaip viskas baigsis. Net mangą pradėjau skaityti ir kasdien laukiu naujo skyriaus vertimo

    Taigi su tavimi tikrai sutinku.

Palikti komentarą